Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jön össze a többségnek...

Hogy jön össze a többségnek 16 éves korára barátok, szex, élmények, szerelmek nekem meg semmi?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Te csinálod jól. Az élet nem erről szól. Igaz barátokat, tartós kapcsolatot kell kialakítani. Utóbbit nem 16 évesen fogod. Barátokat kereshetsz, de nehéz, tapasztalatból mondom.
2019. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Barátok, élmények, már nehogy olyan nehéz lenne. Szerintem túlságosan is akarod, ezért nem jön össze. És őszintén (én ezt nem értem, lehet velem van a hiba) de minek 16 évesen szex? Nem lehet várni addig míg lesz egy normális kapcsolatod és éretebb leszel ennél? Sose tudtam megérteni, bele lehet pusztulni abba,hogy 18-20 éves korodig nem fekszel össze senkivel, még ha volna is kivel? Szomorú. 16/L
2019. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy ebben a korban az ember iskolás, vagyis minden nap közösségben van, ahol nem nehéz barátokat, ismerősöket, közös élményeket szerezni. A szerelem és szex már nehezebb. Meg nem is mindenkinek van még igénye szexre.
2019. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szexuális lények vagyunk
2019. júl. 22. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem antiszociàlisak. Én az vagyok sajnos és kimaradt minden jó a kamaszkoromból. Màr bànom de nem tudok mit tenni. Ilyenkor gondtalan az élet ilyenkor van sok szabadidö ezért érdemes minél többet szórakozni esetleg próbàlkozni az ellenkezö nemnél is.
2019. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szexuális lények vagyunk"


Nem mindenki.

Te pl. csupán szexuális ösztönlény vagy.

2019. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szexuális lények? Maximum te. Bár ha neked nem is jön össze a szex, akkor honnan tudod, hogy miről beszélsz?

Normális embereknek a szexualitás része az életüknek, de nem arról szól az életük. És persze mindenki életében vannak olyan időszakok, amikor nem élnek szexuális életet, mert pl. nincs párjuk. Attól még élhetnek boldogan.

2019. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1: Elég siralmas tapasztalataid lehetnek. 16 évesen annyi dolga van az embernek, hogy tanuljon, meg csinálja azt amitől jól érzi magát, nem pedig az, hogy már akkor elkezdje keresgélni az élet értelmét meg életre szóló kapcsolatokat alakítson ki.


Az jó, hogy nincsenek barátai, élményei, szerelmei? Nem vagyok benne biztos, hogy tudod, de nem az antiszociális életmód a normális.

2019. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresni kell a bajt es ugy😄 en 16 evesen a mestere voltam
2021. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!