Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy ezen a nyilvános...

Normális hogy ezen a nyilvános szoptatáson így kiakadtam?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy nőt aki szoptatta a gyerekét s közben nyomkodta a mobilját. A gyerek kezében szintén telefon volt amit evés közben nyomkodott. Annyira szürreális volt hogy nem bírom elfelejteni. Itt nem a szoptatással volt a bajom, hanem hogy mindketten telefonon csüngtek közben...
2019. júl. 22. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Huhh, hát nekem lett volna egy két keresetlen szavam a hölgyhöz. Lassan már kibszott telefonnal a kezükben születnek a gyerekek...
2019. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem azért a nyilvános szoptatással is van bajom.


Ha nem tudja megoldani, hogy ne lássák OK, de ha igen, akkor úgy csinálja. Senki nem kíváncsi erre.

2019. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Egy szopos korban levo baba telefonozott? Na azert ezt is nehezen hiszem el
2019. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%
#2 én igen nagyon dögös tud lenni amikor egy amúgy is nagyobb mellű nő a tejtöl megduzzadt melleit kiteszi, sőt még ha a pici markolássza is, mint a macska mikor dagaszt.
2019. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Valahogy nehezen hiszem el hogy egy max. két éves gyerek telefont nyomkod.
2019. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Hat ez tuti kamu. Egy olyan gyerek akit még szoptatni kell az nem fog telefonozni. Ki veszi ezt be??😂
2019. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, megvádolsz egy szülőt, mielőtt gondolkodnál? Biztos azért volt a baba kezében telefon, hogy lefoglalja.


Mellesleg a te kezedben is azért van telefon, hogy lefoglaljon, amíg ott remegsz a buszmegállóban.

2019. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Ha unatkozó troll lennék akkor érdekesebb sztorival rukkolnék elő. Az nem kifogás, hogy lefoglalja a gyereket. Mit kell lefoglalni rajta? Ideges a tőzsde miatt? Egy kisgyereknek nem kell ennyi inger mint amit beletuszkol az ember a telefonnal.
2019. júl. 22. 13:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Amint fogni tudnak már ott a kezükben a telefon. Nem rég az egyéves kislány fogta az ujjam és nyomta a telefonra;mert nem adtam neki oda.Sajnos mostanea mindenki a telefonon lóg.
2019. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy a nyilvános szoptatás kellemetlen, de sajnos elkerülhetetlen, hogy legalább egyszer ne gyalogolna bele az ember. Nem tudhatod mi van a hátterében a telefonozásnak.

Az én lányom pl. eszméletlenül lassú evő volt, sokszor belealudt, ha éppen evett is csak ímmel-ámmal. Közben pedig erősen harapott. Sokszor ideges és feszült voltam, főleg az éjszakai etetéseknél. Én magamon figyeltem meg, hogyha a baba a cicimen van, én pedig nyomkodom közben a telefonom, filmet nézek, olvasok, akkor a figyelmem megoszlik, nem stresszelek annyira rá, nem figyelek úgy a fájdalomra. Nyugodtabb leszek és így mintha a kislányom is nyugodtabban evett volna, gyorsabban a végére értünk. Szóval nekem ez volt az ok arra, hogy szoptatás közben igyekeztem mással is foglalkozni. Annak az anyukának meg lehet más.

2019. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!