Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legjobb és...

Mi volt életed legjobb és legrosszabb döntése?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

A legjobb döntése, hogy befogadtam a kutyáimat.


Sosem felejtem el, mennyire bántott érte lb 2 ember kivételével a "családom". Az első pillanattól kezdve tettem rájuk és azóta is boldogan éldegélek az IGAZI családommal.


A legrosszabb; abbból visszonmt nincs olyan, hogy az életem legrosszabb döntése, mert rengeteg volt, amit megtettem és sokkal jobb lett volna, ha nem teszem meg. De ez mind a borderline-omból gyökerezik. Ami visszavezethető egy gyerekkori traumára. Ha gyerekkoromban megcselekszek valamit, akkor nem lett volna a trauma és akkor nem jöttek volna belőle a dolgok. Szóval nekem az a gyerekkori rossz élmény a "rossz döntés". :)

2019. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

A legjobb az volt, hogy otthagytam a gimi nappali tagozatát, ahol minden nap terrorizálva voltam. Estin végeztem el.

A legrosszabb pedig az, hogy abbahagytam az éneklést pár éve.

20/f

2019. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Elég fiatal vagyok, szóval ez még bőven fog változni:


A legjobb, hogy abba a gimibe jelentkeztem, ahova most járok.

A legrosszabbra legfeljebb olyan pitiáner dolgokat tudnék írni, hogy nem tanultam eleget egy dolgozatra.


18/L

2019. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Elvégezte a bme-t, teljesen feleslegesen, mert segédmunkás többet kap nálam.
2019. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb döntés az az volt amikor elinditottam a vállalkozásomat, nyitott voltam és szerencsés lettem ugye h jókor voltam jó helyen (ahelyett h itélkeztem vna és kukázom a lehetőséget ahogy sokan).


A legrosszabb pedig azok amikor kételkedtem magamban és emiatt nem kezdtem el vmit.

2019. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Legjobb döntés

Hát hogy elmentem dolgozni 15 évesen még anyám engedélyével és most sok munkatapasztalat és félre rakott pénzem lett. Most is diákmelozok


Legrosszabb

Abbahagytam a gyógytornát a gerincemre de nincs rá időm 8-20-ig munka fél tizre hazaérek nincs kedvem. De fáj a hátam és a nyakam néha beiktatok egy gyogy masszört de az is gecodrága


22/N

2019. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb, hogy gimiben nem hittem magamban illetve nem jöttem rá, mi az igazi oka annak, hogy sokat tanulok, mégse tükrözik a jegyeim.

Ha nem így lett volna, akkor lehet, hogy most én is elégedett lennék az élettel, lenne jövőképem és nem egy pokolnak tartanám a felnőtt életet. Lehet, hogy olyan véleményem lenne, mint itt sokaknak.


Utána az alapszakomra menetel, annak az elvégzése, mind a 3 OKJ-m és a jogsi.



Legjobb moatanában, hogy fel mertem mondani a semmire az első munkahelyemen 2,5 év után, még a teljes idegbaj előtt.



Volt még sok rossz és sok jó döntésem, de perpill ezeket tudom rangsorolni, ezek hatnak rám legonkább.

2019. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy melyik volt a leg-, azt meg nem tudnám mondani.

De néhány rohadt rossz döntés az elmúlt 25 évből:

Nem vettem komolyan a német nyelv tanulást.

Nem mentem át főiskolán másik szakra, mert nem mertem vállalni a diákmunka melletti albérletezést a kolesz helyett.

Az első munkahelyem után nem kezdtem el mást tanulni, inkább mindenféle ótvar munkákat elvállaltam.

Nem mentem ki külföldre a tesómmal a barátnőm miatt.

Ezek a legnagyobb rossz döntéseim.

A legjobb, hogy nem fogadtam meg annak idején a tanáraim tanácsát, és továbbtanultam.

Családot alapítottam.

Kisebb befektetések, amikkel sokat spóroltam később.

2019. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Legrosszabb hogy sokszor feladtam dolgokat, tanulmányokat ,és most 27 évesen már nagyon bánom hogy a 20-as éveimet elpazaroltam.

Legjobb hogy kitartottam jóban-rosszban a párom,most már a férjem mellett 12 éve, és hogy gyereket vállaltunk.

2019. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Beiratkoztam esti gimnaziumba. Sajnos, ilyen fos lehuzosba.
2019. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!