Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viseljem el a mamám? Nem...

Hogy viseljem el a mamám? Nem bírok már együtt élni vele

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy csak a mamammal és az egyik hugommal elek eggyutt. (papát már vissza üldözte a volt feleségéhez)

De egyre kibírhatatlanabb. Mostanában állandóan rosszul vagyok (hányinger nagyon, hasfajas, szúr, meg görcsöl mindenhol valamikor felkelni se tudok) voltam is kórházba, megallapitottak pár dolgot, írtak fel gyógyszert/dietat. De en azóta még jóvan rosszabbul vagyok es mondtam neki, de nem érdekli egyáltalán. Azt mondta, hogy csak megjátszom magam és egy lusta nyomorék vagyok,felőle bele dögölhetek. Meg elmondja napi szinten, hogy nem csoda, hogy az anyámnak se kellettem. (ezzel engem eléggé meg lehet bántani, mert ez nem így igaz..

Es igaziból tok eseménydús nyarat képzeltem a barátaimmal, de ez a hasfajasos hányingeres dolog nagyon visszatart a dolgoktol, mert már nehezen viselem.. Ma is megbeszéltünk egy Balcsit, én meg alig tudok fent lenni, olyan szarul vagyok. De a mama erre is csak mondja, hogy jaj ő már ebbe őrül bele, megkeserítettuk az életet stb..

Pedig így is próbálok segíteni (kimosok minden nap, mosogatok, kitakaritok, ha van erőm csinálok valami kaját,..)

Azóta lett ennyire ilyen mióta elkezdett dolgozni... (kicsivel több mint fél éve)

De nagyon elviselhetetlen már ő is meg ez az egész helyzet. Mit lehet csinálni?



2019. júl. 23. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem pánikbetegség alakult ki nálad az állandó stressz miatt, ami a gyomorpanaszok -formájában nyilvánul meg.

Szomorú, hogy egy ember ilyeneket mond egy másikra, arról nem is beszélve ha az a saját unokája. Remélem minél hamarabb meg tudsz onnan szabadulni.

2019. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem panikroham krónikus vashianyos vérszegénység, meg vekonybel kontaminacot, laktóz-fruktóz érzékenységet állapítottak meg, csak egyre rosszabbul vagyok:/ es vissza akartam menni az orvoshoz, de azt is megtiltotta, meg igen már kikeszit amiket nap mint nap mondd/csinál.
2019. júl. 23. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan kedves nagymamám van, 4 hónapja mindennemű kapcsolatot megszakított vele.
2019. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakítottam *
2019. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves ez a mama? Nem demens? (Magyarul időskori elbutulásban szenvedő). Mi van az édesanyáddal? Inkább mennél állami gondoskodásba?
2019. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!