Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye minden rendben lesz?...

Ugye minden rendben lesz? Félek, hogy nagyon eltoltam

Figyelt kérdés
Történt egy konfliktus egy vendéggel, amiben részben hibás vagyok, és előre írtam a főnökömnek, hogy mi történt, de pár perccel később rájöttem, hogy lehet a vendég szóvá se fogja tenni és épp most kevertem magamat bajba, ezért kitöröltem az üzeneteket. Az fb úgy mutatta, hogy nem látta még, de ki tudja? Lehet, hogy addigra már elolvasta. Elvégre be lehet úgy állítani, hogy ne lássa a másik, ha elolvastad az üzenetét, nem? Nem értek ezekhez a dolgokhoz. Szóval most félek nagyon és nem tudom megnyugtatni magam :( Ha valakit érdekel privátban elmesélem, hogy mi volt a vita tárgya.
2019. júl. 24. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Attól, hogy nálad kitörölted az üzenetet, ő attól még látja, mert ez nincs arra hatással, hogy hozzá megérkezett.

Elmesélheted nekem a történetet, érdekelne.

2019. júl. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ne parázz rá előre, ahol emberekkel foglalkoznak, mindig előfordul kisebb-nagyobb félreértés, konfliktus, bármi.
2019. júl. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Első hülyeséget mond. Facebooknál pár hónapja bevezették, hogy a másik félnél is törlődjön az üzenet. Ezt törléskor ki is kell választanod, tehát véletlenül sem csinálhatod rosszul.

Annyit fog kijelezni főninek, hogy törölt üzenete érkezett.

2019. júl. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiábavaló engem leszólni, ha e funkciót esetleg nem ismerte Kérdező az üzenet törlésekor akkor, ha törölte anélkül hogy bejelölte volna, már lehet hogy nincs mit tenni

Messenger-t használom csak és az erre nekem soha nem adott Nem szerettem volna félretájékoztatni senkit.lehetőséget.

Remélem, hogy a lepontozás meghozza életedbe az örömöt, melyet mindig is hiányoltál.


További szép napot kívánok Neked!

2019. júl. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valami olyasmi lesz, hogy "Az üzenetet etávolították", de amúgyis, ha látná.


A mai napig csinálom, hogy, ha elrontok valamit, megyek a főnökhöz és díjazza, hogy szólok előre. Egyrészt őt se éri váratlanul, ha lesz belőle valami, másérszt látja, hogy lelkiismeretes vagyok.

2019. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!