Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nagy baj ez?

Miért ilyen nagy baj ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este láttam, hog,y egy 15 éves gyerek könyvet akart venni, erről feltett egy kérdést a gyakorin. Erre sokan elkezdték szidni meg kioktatni. Pedig inkább örülni kéne, mert a mai világban sajnos alig van gyerek aki olvas.Vagy miért probla ez sok embernek?

2019. júl. 24. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvastam a kommenteket nem az Volt a problema, hogy könyvet akart venni, söt ezt meg dicsertek is, hanem, hogy nem ertette az online rendeles menetet, pedig kb. 3-szor magyaraztak el neki...
2019. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De írta is a végén hogy sikerült megrendelnie.
2019. júl. 24. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, aztán még el kellett magyarázni a fizetés menetét.
2019. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elküldenéd a kérdést? Csak, hogy tudjam értelmezni, hogy mi volt a baja a kommentelőknek.
2019. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2019. júl. 24. 09:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Elolvastam, szerintem nem nagyon sértőek a kommentek, max 1-2 "omg" vagy "nem igaz, hogy nem tudod", de ezen kommentekben is adnak értelmes válaszokat neki.


a végén van egy olyan "Inkább a mindennapi élettel foglalkozz, mert az nem nagyon megy a kérdések alapján, ne a politikával."


De itt se azért szólják le, hogy olvas, hanem azért, hogy az online rendelés nem megy neki.


Érthető, hogy 15 évesen annak, aki először csinál ilyet nem megy mint a karikacsapás az online rendelés (most haladjunk el amellett, hogy 15 évesen nem is hazsnálhatná a GYIK-t, mert tilos), én a kommentekben látom, hogy türelmesen magyarázzák neki, csak a végén tesznek már külön megjegyzsét, hogy lehetne kicsit életképesebb.

2019. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!