Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas a társadalmi...

Miért ilyen magas a társadalmi elvárás a lányok részéről a fiúk felé?

Figyelt kérdés

A pasi nézzen ki szuperül, legyen macsós, kisportolt, járjon kondiba, táplálkozzon egészségesen, éljen salátán, legyen gazdag, legyen menő stb.

Bizonyára a fiúk nagy része is támaszt elvárásokat a lányok felé, de azt látom sok fiú beérni egy átlagos lánnyal, csak úgymond ,,legyen már valaki"... A lányok sokkal válogatósabbak.


Szóval lányok? :)



2019. júl. 24. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Egy újabb magányos lélek, aki ahelyett, hogy magában keresné a hibát, az egész problémát a másik nemre veri.

Bizonyára a társadalom, a komplett női nem és a világegyetem hibája, hogy nincs nőd.

2019. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindenki ilyen. De elárulom hogy miért. A külső kell a vonzalomhoz. Jobb a szexuális együttlét is. A gazdag az túlzás de legyen megfelelő egzisztencia hogy élvezni tudja az életet és ne albérletben gubbasztjanak egész életükben. Normális körülményekben jobb a gyermekvállalás és nevelés.
2019. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1

Sziaaa. :) feldobtam egy témát, amit ki lehet filézni. Voltak kapcsoltaim, de jelenleg pukizni sincs időm, nem hogy barátnőzni. Szóval nem magamról beszélek.

2019. júl. 24. 14:46
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkinek joga van "elvárásokat támasztani" bárki felé, mindkét oldalon vannak túlzások is. És? Ő dolguk.


Én semmi olyat nem várok el senkitől, amit én ne tudnék nyújtani.


Nyilván fontos egy jó külső, de számomra egy szimpatikus jellem még mindig fontosabb.


Nem kell, hogy gazdag legyen. Magamnak szeretnék jó anyagi helyzetet teremteni, nem másoktól kuncsorogoni.


Menő? Mi az, hogy menő? Én szeressem, ennyi.


18/L

2019. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem minden lanynal magas.

Van egy baratnom akinek olyan pasijai voltak/van, hogy jaj...

Mar reszben bevallotta, hogy amugy o is undorodik a jelenlegitol, de egyedul nem akar maradni. Es ez szerintem k**vara nem jo.

De tobb peldam is van ra, ahol a lany joval tobbet erdemelne, mint amit a baratjatol kap.

Amiket fent leirtal nagy reszuk eleg relativ.

Az, hogy valaki apolt, igenyes legyen egy alap feltetel. Mindenkinel. Mindenhol. Minden elethelyzetben.

Ezt gondolom a pasik is megkovetelik.

Az, hogy legyen penze szinten ertheto. Az ember nem szivesen szul egy olyan embernek, aki magat is alig tudja eltartani. Minel tobb penze van, annal nagyobb a biztonsag.

Taplalkozzon egeszsegesen mert nem szeretne az ember, hogy fiatalon infarktust kapjon a parka, aztan ott maradjon a gyerekekkel. A sport tobb szempontbol is egeszseges.

2019. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
59%

Mert nem szerelmi ügyekben a lányok felé magasabb az elvárás. pl: munka (a lányoknak ugyanannyi munkáért sok helyen kevesebbett fizetnek)


Ebben az ügyben legalább teljesen mi dönthetünk.


De amúgy ez nem teljesen igaz, mert sok lánynak bejönnek az átlagos fiúk is.

2019. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Mindkét nemben vannak olyanok, akik irreális elvárásokat támasztanak és olyanok is, akik nem. És mindkét oldal nyilván a saját neme felé támasztott elvárásokat érzi nagyobbnak.

Aki sokat ad magára, kondizik, egészségesen él, olyan munkát végez amit szeret, az nyilvánvalóan olyan társat keres, akinek hozzá hasonló az értékrendje, és együtt tudnak pl sportolni és egészséges ételeket főzni.

És aki mondjuk kanapén tespedős-netflixnézős típus, az hozzá hasonló tespedős társat keres. Aki meg pl túrázni és kempingezni szeret, az ennek megfelelőt.

És véleményem szerint ez a normális. Hiszen a közös hobbik és közös értékrend fogja összetartani a párkapcsolatot.


Meg persze mindkét nemben vannak, akik érdekkapcsolatot keresnek, pénzes párt vagy tökéletes külsőt. De ez totál más tészta.

2019. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Jómagam nem érzem ennek a nyomásnak a súlyát, így engem ez nem is terhel. Méghogy megfelelni... Ha valakinek nem tetszem akkor keres mást 😉
2019. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

"táplálkozzon egészségesen, éljen salátán"


Úgy olvastam, hogy "éljen a sátán" XD

2019. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon nem bírom az ilyen úgymomd "tökéletes " fiúkat akik gazdagok, kihyúrtak, jól néznek ki stb. Mert tapasztalatom szerint ezek a legnagyképűbbek és legnagyobb idióták.
2019. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!