Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha valakit nem...

Miért baj az, ha valakit nem érdekel mások véleménye?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Mert mások véleménye általában építő jellegű kritika, vagy pedig könnyen átalakítható építő jellegű kritikává. A lehető legjobb visszajelzések önmagunkról, és arról amit csinálunk. Kell, hogy fejlődhessünk. Enélkül csak egyhelyben topognánk a nagy semmiben.


Jó, hogy te nem vagy ilyen érdektelen kérdező, és maradj is kíváncsi! 🙂

2019. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Honnan veszed, hogy baj és miért érdekel, hogy mások mit gondolnak erről?

Ha tényleg nem érdekelne, nem tennél fel erről kérdést, hogy mások elmondják a véleményüket.:)

2019. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Mert lehet, hogy reális, valós a saját véleménye, azaz kivitelezhető, de lehet, hogy nem jó az az elgondolás, így pont a makacssága miatt megy a falnak...
2019. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem baj. Én pl. ki nem állhatom a kéretlen véleményeket. Olyanok, mint a SPAM. "Nem áll jól neked ez a ruha!" Aha, de ki kérdezte?! Azért vettem fel, mert nekem tetszik és jól érzem benne magam, nem azért, hogy mások hümmögjenek a látványtól. Másrészt meg ha jót is akarnak vele, elengedhetetlen, hogy az ember rosszat tapasztaljon és hibázzon, elbukjon, majd újra felálljon. Ebből tanulunk és ettől leszünk sikeresek.
2019. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!