Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek?

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy a korombeli fiatalok miért bámulnak meg úgy mint aki nem látott még embert. Volt hogy álltam a kasszánál egy boltba és mögöttem állt egy lány aki konkrétan tetőtől talpig végig mért. A buszon is folyton bámulnak. Semmi olyan nincs rajtam amit meg kéne bámulni. Az ilyeneknek nem tanítják meg hogy bámulni bunkóság?

19L


2019. júl. 24. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Az emberek megnézik embertársaikat. Miért baj ez?
2019. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha rámnéznek de amikor már feltűnően bámulnak, akkor már kezd idegesítő lenni
2019. júl. 24. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem altalaban bevalt modszer ilyen esetekre, ha ranezek az illetöre, akkor azonnal elkapja a fejet. (Bar van egy eleg szuros nezesem, szoval nem csodalom...:D) Probald ki!
2019. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. :D Régen érdekelt hogy miért van az hogy 1-2 ember nagyon megnéz de több opció lehet. Vagy tetszel nekik és azért, vagy mert unszimpatikus vagy és így méregetnek. Ami fontos az az hogy neked milyen kép él a fejedben. :) 22/F
2019. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egészen hihetetlen. Akkor te is olyan vagy, akit néznek. Ha rájössz az okára, szólj nekem. Én már rájöttem, de jobb ha nem mondok semmit, és inkább te jössz rá magad.
2019. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
# Előző vagyok. Megjegyzem, engem is néztek/néznek(?) szóval tudom miről beszélsz.
2019. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetek többségében abbahagyják a bámulást a gyogyik ha a szemükbe nézel. 22F
2019. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi, de vakságot senki sem fogadott. Sajnálom, hogy bunkóságnak gondolod az ilyen végigmérést/bámulást, de ez jelenleg csak a te gondolkodásmódodban van így. Valójában ez pedig többnyire a tetszés vagy az irigység jele. Nő-nő esetben általában az utóbbi.
2019. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Azért azt nem mondanám, hogy feltétlen csak az irigység vagy a tetszés jele, mert én például régebben azokat is megnéztem, akik kissé furcsán néznek ki (nem jó értelemben). Nem vagyok rá büszke, de már leszoktam róla, illetve mindenki csinál ilyet. Ha engem megbámulnak, akkor valamiért mindig arra gondolok, hogy van rajtam valami szokatlan, például rosszul áll a hajam, kajamaradék van a szám szélén, lyukas a ruhám, egyebek. Általában le szoktam magamat csekkolni, hogy mégis mi a bánatot néznek rajtam, de sosem találok semmi olyat, ami okot adna nekik a bámulásra, szóval érdekes. Mondjuk szerintem erre az is lehet a magyarázat, hogy mi viszonylag normálisnak tartjuk magunkat, de mások számára különös a megjelenésünk, és ezért néznek meg.
2019. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!