Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csávót hányszor kell...

Egy csávót hányszor kell visszaútasítani, hogy felfogja, hogy nem kell?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít az erőszakos nyomulásuk.. Szakított velem párom, és facen amint eltűnt a kapcsolatban státuszom egyből bombázni kezdtekn. Nagynehezen lekoptattam a nagyját de van egy nagyon erőszakos aki nem írti h nem akaor barátot, se kapcsolatot és ő se kell...tiltom ,erre írt instán..ott is tíltom, erre csinált egy új instát és nekiéllt hivogatni ,meg szó szerint zaklat..De meg van lepődve hogy bunkók vele a csajok,mert hogy elkűldik a franca. Én meg normállisan mondtam hogy nem és nem érti! Miért várja meg még úgy elküldöm a p..be hogy fülét farkát behuzza?? Aztán nyavajoghat hogy a csajok bunkók..de miért nem érti meg a nemet? Már egész csúnyán mondtam hogy hagyjon békén, de nem. És ha jem írok vissza kommentelgetni kezd a képeim alá mert akkor muszály elolvasnom..Már nagyon kezd felidegesíteni. Mert ő azt akarja hogy a barátnője legyek de nem akarok. Már szánalmas amit csinál.

Ilyen tapadós srácnak mi kell hogy leáljon?


2019. júl. 25. 09:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
63%

Azt nem mondom, hogy beszélj vele, mert náluk ez nem használ (ez nem az az energiavámpírkodás, amiről tegnap írtam egy másik kérdés alá).


Ignorálod tovább. Ha bekommentelget a képeid alá, szépen kitörölgeted. ha újra bekommentelgeti, újra letörölgeted. Ha az utcán meglát, egy szavas válaszokat adsz, nem kérdezel a hogyléta felől, a mondandójára nem kérdezel vissza. Ha nagyon be akarsz neki mutatni még a fülhallgatüt is beteheted közben és beindíthatod a zenét.


A lényeg, hogy, ha látja, hogy egyszerűen nem éri el, hogy valahogy eljusson hozzád az, amit írna, mondana, akkor elunja, feladja.

2019. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
14%
Találkozz vele személyesen, legyen nálad gázspray, és úgy rúgd tökön, hogy a golyó a Holdig szálljanak. Ebből talán megérti.
2019. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Már azt kamuztam lezbi vagyok és leszarja..Neki mindegy hogy én nem szeretem,csak legyek a barátnője..

A többi csak le ku..vázoztert nem akartam töllük semmit, de ez már kezd átesni az erős zaklatásba..

2019. júl. 25. 10:00
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez mar elmebeteg lehet es ez mar komoly zaklatasnak minosul. Szoval fel is lehetne jelenteni.
2019. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

tudod mit csinálj?

"beszélgess" vele

bármit ír te ne írj semmit, csak ilyen sablonos és nyálas hülye képeket küldj

hidd el megunja :D

2019. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%
Játszd el hogy te vagy Jehova Tanúi és csak akkor jössz össze vele ha ő is az lesz. Mondj Istentől dolgokat. Az egyik csaj így koptatott le.
2019. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ez kéűes és beál annak. Ha már arra kéűes h neki mindegy én mit érzek csak jöjjek vele össze.
2019. júl. 25. 10:25
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld, de ha már nagyon szakaad a cérna legyél nagyon bunkó és durva vele. Egy pillanatra se legyél kedves.
2019. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
12%
Ne haragudj, de miért kell ország-világ tudtára adni, hogy van-e párkapcsolatod vagy nincs?
2019. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Bocs de kint volt hogy kapcsolatban,mert párom ragaszkodot de amint szakitottunk az lekerűl.
2019. júl. 25. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!