Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamiért úgy érzem, hogy...

Valamiért úgy érzem, hogy tartok a férfiaktól. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az átlagos szituációkra gondolok, munkahelyen, baráti társaságban, egy boltban, bárhol. Ahol valamilyen módon kapcsolatba kell kerülni velük, de valamiért én ezt nehéznek érzem.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2019. júl. 25. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Minden fejben dől el.

Oké, hogy ha párt szeretnél ott izgulsz, de hogy egyszerű baráti társaságban, vagy boltban? :O


Írd le magadnak, hogy miért tartasz tőle és mellé, hogy hogyan oldanád meg ezt az adott helyzetet.


Megoldható a probléma, ha foglalkozol velük. Ők is emberek, nem földönkívüli lények.

2019. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresd meg az okát, hogy miért? Mit kellett elhinned ahhoz, hogy félj tőlük? Mi váltotta ki? Mi a gyökér?

Én a lányoktól féltem régebben de tudom hogy ez az én önmagam elutasítása kapcsán és az én önelutasításom volt az oka. :)

2019. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Apuddal jo a kapcsolat tudtok beszelgetni?


A gyerekkorbol erednek ezek.


Vagy pl aki egyke vagy lany lany tesok a felallas ök is nehezebben oldodnak ffi tarsasagban mint azok akiknek van kb 2 battya is

2019. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!