Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi szokott történni hogyha...

Mi szokott történni hogyha egy bunkó vevő és egy bunkó eladó találkozik?

Figyelt kérdés
Jómagam rengeteg bunkó eladóval találkoztam és tudom hogy rengeteg bunkóvevő van, így törvényszerű hogy megtalálják egymást. A gyengébb meghunyászkodik ? Vagy végtelen ordibálás szokott történni?
2019. júl. 26. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Egymás szemébe néznek, elmosolyodnak, aztán együtt élnek le egy életet.
2019. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

A vevo a helyere teszi az illetot.

A parom rendszeresen attrocitalja a bunko eladokat. Neha megkerdezi hogy “elnezest, gond hogy rendeltem valamit, esetleg visszajojjunk kesobb”? Pl kajalos helyen... ilyenkor volt az, hogy az uzletvezeto kijott, atvett minket es azt a bunko szarkedvu eladot hatrakuldte...

Egymasra mosolygas nincs...

2019. júl. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy kezelem, hogy egy csúnya szó nélkül alázom a sárba rezzenéstelen arccal. Mindenre kapásból van válaszom, aztán kérem az üzletvezetőt a hóna alatt a vásárlók könyvével. Nem veszekszem, nem kiabálok. Higgadt hangnemben egy csúnya szó nélkül is a sárba lehet alázni valakit ha bunkó.

(egy problémás vevő)

2019. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam eladó. Nem a bunkó fajtából, de van olyan vevő, aki direkt kiprovokálja, mert otthon és a munkahelyén nem vezetheti le a feszkót, tehát egy idegenbe köt bele akinek benne van a szerződésében, hogy a "vevőnek mindig igaza van" (-na ettől a hátamon feláll a szőr, ugyanis azt gondolja a vevő ebből a mondatból, hogy neki szabad beletaposni random csak úgy egy szerencsétlen eladóba, és otthon arra veri a lompost, hogy mekkora nagy királyság volt egy senkit megalázni)

Tehát én a másik oldalról is regélhetnék sztorikat.

De ha valakinek kedve van, a Facebookon rengeteg boltos csoport van, ahol a vevők szemétségeiről is bőőőven van mit mesélni.

2019. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen, csak azt se felejtsd el, hogy vannak olyan eladók is, akik személyes sértésnek veszik ha hozzájuk szólsz, kérni mersz valamit, vagy kérdezni. Amikor lesír az arcáról a saját nyomora, és rágóval a szájában köszönés nélkül kezd el flegmázni. Aztán kiszolgálni nem tud, visszaadni pláne nem. Ne fogjuk rá mindent a napi "hülyevevőre".
2019. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
Ordítanak egymással.
2019. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Látom, nem mindenki ismeri az irónia fogalmát. #1 voltam.
2019. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, tudom, hogy vannak ilyenek, számtalan ilyen kollégám volt. Mint mondtam, én nem vagyok ilyen, mégis mindig megtalált a napi hülye. Eladókat sem és vevőket sem kell félteni. Ebben talán kiegyezhetünk :)
2019. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Mellettem a múltkor volt ilyen a Sparban: Várok a soromra a felvágottas pultnál, előttem egy pasi állt, 40-es. Kéri a szeletelt tarjából 20 dekát. Két soron volt a tálcán egymás mellett, az egyik sorban egymást félig fedve a szép szeletek voltak, a másik sorban ugyanaz a tarja, de a végéből lehetett vágva, kisebbek, nyamvadtabbak látványra, bár friss. A pasi mondja az eladónőnek, hogy "ami a jobb kezénél van, abból a sorból kérem". A nő erre elkezdi magyarázni neki, hogy "az teljesen mindegy". Na itt a pasi százhúsz decibel hangerőre váltott, konkrétan zengett a szupermarket. Nem volt egyetlen csúnya szava sem amúgy, csak ordítva mondta, hogy őt ne utasítgassa,, és abból adjon, amiből kér. Nő egyből tudta, mi hány méter, még jó étvágyat is kívánt hozzá, amikor átnyújtotta a becsomagolt felvágottat. (Na, hát ők összetalálkoztak.)
2019. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

"De ha valakinek kedve van, a Facebookon rengeteg boltos csoport van, ahol a vevők szemétségeiről is bőőőven van mit mesélni."


Ezzel tudod csak az a baj, hogy én pl. kulturált, halk szavú vevő vagyok (engem még jókislánynak neveltek, van egy ilyen réteg még a 70-es évekből). Én viszont azt veszem észre, hogy pont az ilyet "kóstolgatják" az eladók, pont az ilyenekkel mernek szemétkedni. Mert ugye valahol nekik is le kell vezetni a feszkót, nekik is ki kell oktatni valakit, és nyilván nem az ordibálós pasit fogják.

2019. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!