Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvesek hozzám a...

Miért nem kedvesek hozzám a lányok legalább olyan helyeken, ahol kedvesnek kéne lenniük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az üzletekre,bankokra és minden olyan helyre ahol a kedvemben kéne járniuk.A múltkor a vonaton a kalauz lány kedves volt hozzám,mosolygós volt és beszélgetett is velem.Mikor leszálláskor kérdeztem tőle hogy vajon találkozunk e még,azt mondta hogy reméli hogy igen.Utána az egész napom jobb volt,pedig rossz kedvem volt mikor elindultam.De máshol ilyet nem nagyon tapasztalok.Pedig ha bemegyek egy boltba és kedves lenne velem az eladólány,akkor lehet hogy oda visszatérnék.Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?
2019. júl. 26. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
70%

Mert ő is ember, és nem az idegenek feladata a lelkisérült emberek istápolása.

Azzal igen nagy baj lehet, akit annyira nem lehet szeretni, hogy a boltos lány kedvességén kell rugóznia.

2019. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
31%

Semmit sem kell. Főleg nem a lányoknak.

20/F

2019. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig kedvesnek kéne lenniük főleg az olyan vevőkkel akiken látják hogy szomorúak.Én is jobban éreztem magam miután a vonaton beszélgettem a kalauz lánnyal.
2019. júl. 26. 11:51
 4/99 anonim ***** válasza:
76%
Eladó.....nem az a dolga hogy a te lelki világoddal foglalkozzon. Ha lelki bajod van, fordulj szakemberhez vagy családtaghoz. Egy eladónak, stb nem feladata azt hogy veled lelkizzen.
2019. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 A kérdező kommentje:
1-es szerintem egy jó eladó foglalkozik a vevővel.Én igénylem ha bemegyek egy boltba,hogy az eladó foglalkozzon,beszélgessen velem.Ha bankba megyek ott is
2019. júl. 26. 11:57
 6/99 anonim ***** válasza:
16%
Mert nem érdekük. Ez a szomorú igazság, elmúlt már az a világ amikor az emberek törődtek egymással és örömükre szolgált az hogy egymással kedvesen bántak. Ma már csak az "én" létezik, mindenki más le van szarva, nem érdekli őket hogy te hogy érzed magad, vagy hogy mit gondolsz róluk, őket az érdekli hogy minél hamarabb megszabaduljanak tőled és mehessenek a dolgukra.
2019. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 A kérdező kommentje:
4-es jó,ne lelkizzen,de akkor is beszélgessen velem.Ha törzsvásárló vagyok akkor főleg.Nekem ez fontos hogy foglalkozzanak velem.
2019. júl. 26. 11:59
 8/99 anonim ***** válasza:
87%

Eladó van ezerféle. Ha sokszor jársz boltba, és nem ugyanoda (vagy nagy boltba, ahol nem mindig ugyanaz szolgál ki), akkor előbb-utóbb te is rájössz.

Az viszont azért túlzott elvárás, hogy a vevő lelkét ápolja. A legtöbb helyen erre idő se lenne.

De megfordítom kérdést: te mit teszel, hogy kedvesek legyenek veled? Én pl. legtöbbször kedves mosollyal szólítom meg az eladót és amikor kiszolgál, szintén kedves mosollyal köszönöm meg. Így velem nagy általánosságban udvariasan, kedvesen bánnak.

2019. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 A kérdező kommentje:
És azért is emeltem ki a lányokat mert én fiú vagyok.Ha egy férfi eladó beszélget velem,jól esik.De ha egy lány foglalkozik velem az még jobban.
2019. júl. 26. 12:03
 10/99 A kérdező kommentje:
8-as én is kedvesen,udvariasan szólítom meg az eladókat.Ők meg közömbösek szoktak lenni nem kedvesek.Ezért is volt kellemes csalódás a kalauz lány,ő mindenkire mosolygott
2019. júl. 26. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!