Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A foghiányos embert egy...

A foghiányos embert egy tanultabb ember hamarabb lenézi, mint egy bolti eladó?

Figyelt kérdés

27 évesen hiányzik a két utolsó előtti rágófogam, mindkettő tömve volt, egyik a gyökérkezelés áldozata lett utána szét ment, a másik meg a korona tömés miatt, ínyig betört evés közben.

Rögtön a vésés után, úgy voltam vele hogy pénz van, megcsináltatom amint lehet, de megszoktam és annak tudatában hogy a saját fog akkor is tartósabb, így nem lett belőle semmi. Úgy vagyok vele hogy ha Mike Tyson kiállt kamerák elé több 10 ezer dolláros öltönyben, már akkor vagyonos emberként, és mégis elől ki volt ütve a foga, egyébként elég sok ketrecharcos, vagy boxoló van aki milliomos mégis elvan egy vagy két fog nélkül.


A multinál ahol dolgozom van egy fiatal igen szép csaj és 25 évesen neki a szemfog mögötti kettő hiányzik, de a lábán több mint 30 ezres cipő van, és az Iphone sem 3 éves modell.


2019. júl. 26. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
igen
2019. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én nem nézek le senkit emiatt, tanult ember vagyok, de hiányzik 2 fogam, de amúgy nem látszik, mert hátsókról van szó, szóval a fene se tudja. A fogorvosok horror árakon dolgoznak, ráadásul a legtöbb ettől függetlenül kókler.
2019. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
nekem is hiányzik kettö hátul es nem latszik csak ha nagyon szélesen mosolygok de nem érdekel aki akar az elfogad fogatlanul is :D ha elöl lenne jobban aggodnek. eddig még egy srac se mondta hogy fogatlan csufsag vagyok :$ 25/L
2019. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1

Akkor mondhatjuk hogy egy bunkó emberről van szó, aki elsőre ítél?

2019. júl. 26. 20:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ja meg ezt elozo vagyok: egyszer lattam egy hazaspart kezenfogva setalni es mindketto mosolygott majd egymasra neztek es nyitott szajjal is elmosolyodtak :D hianyzott mindkettonek elol egy egy foga ugyan ott:D mikor meglattam oket azt gondoltam nahat ez az igaz szerelem:D:) en egyaltalan nem nezem le az ilyesmit
2019. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat is, aki nem pénzhiány miatt nem pótoltatja a kihúzott fogát, hanem mert a fogorvosi beavatkozásoktól retteg.

De persze elsősorban szegényekre jellemző, hogy anyagi okokból akkor sem pótoltatják a fogukat, ha legelöl hiányos. Nincs mit lenézni ezen, inkább hálát kell adni a sorsnak, hogy fennakadhatunk rajta, hogy mi nem vagyunk ilyen helyzetben. Mellesleg a pótlás mostani költségei mellett nem kizárt, hogy olyat is megizzasztana a dolog, aki most még magas lóról szemléli a foghíjas másikat.

2019. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy fogam hiányzik, bal alsó 5ös, senkinek sem tűnik fel, nem volt ott fogcsíra, 5 évig volt fogszabályzóm, amíg tejfogam volt a helyén, 23 évesen esett ki a tejfog, nem mertem belecsavaroztatni az implantot.


Most túlvagyok 4 bölcsességfogműtéten, már kevésbé félek az implanttól, de mivel újra lesz majd 30 évesen fogszabályzóm, nem csináltathatom meg, csak utána..


Szóval mèg hiányozni fog vagy 5 évig biztosan.


Diploma van, jelenleg is tanulok, szerintem csak a látszó fogaknak kell teljesen rendben lenniük, a többit csináltasd meg akkor, amikor nem fontosabb dolgokra kell a pénz.


A csaj nagyon gáz, szemfog mögötti kettő rendesen látszik, egy iphone árából kijön egy implant.


Ha ott hiányozna fogam, mindent elkövetnék, hogy ne vehessék észre.


Amúgy implant elött fél év tágítót kell hordani asszem

2019. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog hogy ki mire igényes.Van akinek a látszat a fontos.
2019. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szépségével kitűnik, ha így észrevetted. :) Nem érdemes mások pénztárcájában kotorászni, mivel nem tudhatjuk, hogy milyen pénzmozgásokat bonyolít le egy adott nap folyamán, emellett ez az információ nem lehet meghatározó az ismeretség fenntartása céljából. Legyél büszke, hogy valaki a hibáit is meri vállalni, nem pedig egy tökéletes embert játszani.
2019. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk gondolom az is számít hogy egy kin látják ezt, aki valóban csóró, magára nem ad, de cigizik mellé, arra joggal nézhet az ember ferdén, hisz nem kötelező elhagynia magát akkor sem ha kevésből él, és a cigi eddig senkinek nem vált hasznára.
2019. júl. 26. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!