Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy idegen srác a vonaton...

Ha egy idegen srác a vonaton végig a lábfejem bámulta az azt jelenti valószínűleg lábfétise van?

Figyelt kérdés

Ma este az utolsó vonattal utaztam haza Debrecenbe hétvégére. Könnyű papucsban voltam mezítláb és mivel elfáradtak a lábaim feltettem a szemben levő ülésre (papucs nélkül). A mellettem ülő srác pedig erősen bámulta, amúgy a körmemim bordóra voltak lakkozva. Később visszahúztam a lábam és a saját ülésemre felhúztam magam elé, akkor csak ilyen unottan fogdostam a kezemmel, szórakoztam az ujjaimmal (amúgy a kezemen meg feketére vannak lakkozva a körmemim), ez szintén nagyon tetszhetett neki, mert folyamat oldalra sandítgatott. Ezekből gondoltam, hogy lábfétises lehetett, ami alapból nem zavart volna, sőt, még örültem is volna ha meg mer szólítani, pl elkérni a számom, mer amúgy szimpatikus volt. Amúgy valamennyire mondhatni én is szeretem a saját lábam, mert sztem cuki, hogy ilyen pici, meg szeretem kilakkozni a körmöm, mezítlábas lábbeleiket hordani. Ti mit gondoltok erről az esetről?

19/N



2019. júl. 27. 00:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is tök aranyosak az apró női lábak :). Olyan cukik. És igen, valószínű, hogy lábfétises volt, ha ennyire odavolt érte xd
2019. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is az volt neki, legközelebb szólj mikor mész? én szívesen kezdeményezek.

21F

2019. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Kleiny válasza:
70%
Szerintem csak nézett ki a fejéből
2019. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Te meg azt nézted, hogy nézi. 1-1.
2019. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
61%

Az volt neki, ahogy nekem is. Ti nők érdekes lények vagytok. Aberrált dolognak tartjátok a lábfétist, miközben élénkebbnél élénkebbre lakkozzátok a körmeiteket. Akinek tetszenek a női lábfejek, minden nőt megtekinz ilyen téren is, mert nemi izgalmat vált ki bennünk ez. Elképzeljük, milyen lehet simogatni, masszírozni a lábfejet, megérinteni a puha talpaitokat, csókolgatni, beleszippantani mélyeket, egyesével szopogatni a lábujjaitokat, főleg a nagylábujjakat, benyalni az ujjak közé, arcba temetni a talpakat. Kiveretni velük a farkunkat, de persze nem csak erre gerjedünk, hanem a nőre tetőtől-talpig. 🙂

31F

2019. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Én lehettem 13 vagy 14 éves amikor bátyámék elvittek minket strandra, és az akkori időkben kaptam rá én is erre, kölyökként maga volt az extázis, emlékszem hogy kifigyeltem egy-két csajt napozás közben, és jól végig néztem őket, már gondolatban ott voltam hogy olajozom befelé a lábaikat, majd jól átnyomkodom.


Egy szilveszteri összejövetelen válhatott volna valóra a vágyam, unokahúgom barátnőjével, kicsit ittunk és szemet szúrt a gyűrűje, a szám elé húztam a kézfejét, és szopogattam az ujjait :D Így elég beteges, de egyébként szerintem igen is kell hogy az emberben vonzalmat keltsen valami a másikon, legyen az egy nyak, fül, akármi.


Akik számomra szimpatikusak, azokon a szokásos arc, haj, test után legalább annyira megnézem a lábukat is, sok csaj lehet nem is tud arról hogy létezik ez a kis csibészség részünkről, így nekik természetes lehet hogy szép szabályos esztétikus a körmeik vannak.

27F

2019. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Biztos, hogy lábfétise volt. Az a baj, hogy sokan szégyenlik bevallani ezt a dolgot, mert cikinek tartják. Miközben vannak százszor betegebb fétisek. A lábfétis az egyik leggyakoribb fétis a világon. Semmi kivetnivaló nincs benne.

Én is imádom nyalogatni, csikizni barátnőmét, előjáték gyanánt.

19/f

2019. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy aberráltnak tartom, szerintem is inkább cuki ^^
2019. júl. 27. 00:59
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Csak próbálta megtalálni a szagforrást.
2019. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Lehetseges hogy labfetise van. De lehet ebbe csak ezt latod bele.

Aki nem tudja mi az a labfetis, az szerinted miket lathatna ebbe bele? Vagy mi van meg azon kivul amit bele lehet latni, amirol meg te tudsz? Nert kb kapasbol 10 dolgot felsorolhatnek mi okbol nezhette a labad a labfetisen kivul. Kerdes az, te miert asszocialtal azonnal erre. Ez a te projekciod, vagy valos erzet? ;)

2019. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!