Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Fontos a mellméret?...

Fiúk! Fontos a mellméret? További kérdések lent!

Figyelt kérdés

1. A mellméret számít? Ha igen mi az ideális mellméret és alak?

2. Ha választanod kéne mell vagy fenék között melyiket választanád?

3. Stria ( terhességi csíkok) zavarnak titeket?

4. Mit nézel meg először egy nőn?

5. Vékonyabb vagy ducibb nők szebbek?

6. Elhiszed, hogy amit az Instagrammon látsz modell tényleg így néz ki és tényleg tökéletes?



2019. júl. 27. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

1. C-D

2. Mindkettőnél van egy minimum színvonal, amit mindenképpen el kell érnie.

3. Zavarnak.

4. A melleit.

5. Vékonyabbak.

6. Nem tetszenek az instapitsák.

2019. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

1. Számít. A és F között bármi jó

2. mindkettőt szeretem, de legyen mell

3. nem

4. arc/szemek

5. barátnőm duci, úgyhogy ő

6. nincs instám

2019. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

1. Nem számít, tudnak tetszeni a kicsi és a nagy keblek is.

2. Általánosságban nem tudom megmondani, egyik nőn a mell, másikon a fenék, amely jobban megmozgatja a fantáziámat.

3. Nem.

4. Az arcát, ott pedig azt ami először megfog, szemek, mosoly stb., szintén egyénenként változik.

5. Abban a szerencsés, vagy szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy mindkettő tud tetszeni. A telt és duci alkatot vonzóbbnak találom, de a vékony nők is tetszenek, tehát a nagyon durva szélsőségeket leszámítva mindegy, az a lényeg, hogy jól érezze magát a bőrében (persze az egészsége is fontos).

6. Nem foglalkozom "Instagram modellekkel", regisztrálva sem vagyok az oldalra.

2019. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. A formája számít, nem a mérete.

2. Mell

3. Nem

4. Arcát, talán szerintem ez a legfontosabb :) Egy szép arccal engem meg lehet venni :)

5. Vékonyabbak

6. Nem követek modelleket

2019. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

1. Minimálisan. Lehet fordítva működök, de nekem jobban tetszik egy kisebb formás. A nagy pedig semmiképp se tetszik, ahogyan a mű sem. Lehet az alakkal is összefügg alapból az arányok végett.

2. Fenék, de szintúgy a kisebb. Nem tetszik a túlságosan kimondottan odagyúrt, és szimplán csak nagy fenekű lányok sem.

3. Nem előny, de egyébként nem zavar.

4. Ahogyan meglátom :D Egyébként lábak, fenék. De arc is fontos (de mégsem kimondottan az alak része), különben nálam bukik az összkép. Alap esetben valószínűleg azért ezeket, mert lényegében ezek látszódnak. Még télen is(testhezálló ruha) Egyébként többi testrész is.

5. Ahogy előbb utaltam rá: egyértelműen és mondhatni kizárólag vékony. Egészséges túl vékony lánnyal nem találkoztam, nincs számomra túl vékony.

6. Nem feltétlen mindenkiről. Kivéve kit személyesen is ismerek, sztárok közt pedig ha a lesifotók is megerősítik


Lehet sokaknak lapos az ideálom, vagy túl vékony, stb de az enyém. Ezen nem tudok változtatni, akkor sem ha 0-ra pontoznak és akkor sem, ha naphosszakat érvelgetnek, hogy márpedig sokkal szebb xy alak.

2019. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

1:Kicsi és kerek. Az később se fog derékig lógni...

2: Van olyan nő, akinek nincs feneke? Vagy melle? (Jó egy szomorú mellrák miatti melletlenséget most ne vegyünk ide, az megérthető,.) Szóval mell kicsi, fenék lehet nagyobb, de ne kompllett zsírosbödön.

3: Ha mástól van gyereke, akkor igen....

4: A fejéből kisugárzó értelemet. Már ha van.

5: Vékonyabb.

6: Nem

2019. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Szokásos csupafelszínes női kérdés...
2019. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan lesz.rom, hogy mekkora a hátsója vagy a műmelle....

Engem kizárólag a nő legerotikusabb része érdekel.

Az agya.


(Ha van neki.)

2019. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

1. Igen, B-C

2. Fenék

3. Nem(sőt tetszenek)

4. Comb/fenék

5. A kettő között

6. Nem

2019. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!