Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg az ilyen életvitelű...

Tényleg az ilyen életvitelű fiatal férfiakból lesznek később az egész nap kocsmában lévő alkoholisták?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, ismerkedem vele. De anyukám szerint tipikusan az a típus akiből később kb a kocsmában élő alkesz lesz. Szerintetek ez igaz? Mert akkor nem szívesen jönnék vele össze.


Szóval 31 éves, még a szüleivel el de van benne hajlandóság később albérletbe költözni. Vasutaskent dolgozik, így nem minden nap kell mennie, ilyenkor leginkább xboxon játszik otthon vagy a kocsmában van a barátaival, mert nagyon szeretnek csocsózni és ott van rá lehetőség, ilyenkor iszik néhány sört. Munka után is néha bemegy játszani, hétvégén pedig ha nem dolgozik akkor be is szoktak rúgni.

Persze ha barátnője lesz rá is áldoz időt. Szerintetek ez túl sok kocsmázás?


2019. júl. 28. 03:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi élő fordulhat, lehet hogy az lesz de lehet hogy nem, ezt így nem lehet pontosan megmondani.
2019. júl. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 KristálySzabolcs válasza:
78%

Fontos a szülői vélemény, hisz apasztaltabbak, mint mi, azonban még 16 évesen sem engedem, hogy bármelyik azülőm az általánosításaival megzavarj a lehetőségem a boldogságra. Azonban csak a legjobbat akarják neked. Ha meg valóban olyan lesz, akkor keresel mást. Ha pedig nem, akkor ennyi. De nem tudhatod amíg nem próbáltad! Ne feledd: "puding próbája az evés" És csak az általánosít,aki valójában fél.:) Ennyit tudok mondani. De fél év alatt kiderül. Egyébként ha aglegény, mért ne élhetne ilyen életet? Egy barátnő sok mindent megváltoztat:) De azétz majd ne vegyél el tőle mindent.

Azonban van jogod megkérni őt bármire.

2019. júl. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Hat eselyes....

En is jartam hetvegente sorozni de nem rugtam be minden hetvegen es hetkoznap soha nem ittam.

Igy nem is lett belolem alkesz.

Miota megnosultem azota egyszer sem rugtam be, sot sort is nagyon ritkan iszok.


Volt viszont olyan osztalytarsam akinek vezetett szamlaja volt a kocsmaban :D o gyakran ott volt es renesen be is tudott rugni.

Szerintem a mai napig alkesz a gyerek.

2019. júl. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fater is így kezdte, bár ő nem az anyjával élt ennyi idősen, és a családi vagyont, anyám fizetését, ő fizetését és felbontott lekotéseket is a kocsmába baszta el.(játékgép, pia és "haverok")
2019. júl. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lesz belőle az erősen kérdéses, de szerintem már most túlzásba viszi. Vannak olyan élethelyzetek, ahol ezek beleférnek, de szerintem 31 évesen, dolgozó emberként már nem fér bele, ha valaki hétköznap rendszeresen iszik, mégha nem is rug be. Már ez is alkoholizmus.
2019. júl. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet normális arc, de egzisztenciális szinten ne várj túl nagy dolgokat tőle!
2019. júl. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Kozel sem biztos, hogy minden heten berug. Bar a fenti eletvitel Amit leirtal sokak altal nem elfogadott, de ez nem azt jelenti, hogy egy kapcsolat alatt ne tudnam magat annyira megemberelni, hogy felnojjon. A problema itt inkabb az, hogy hasonlo eletvitelt folytat, mint egy tizeneves, annyi kulonbseggel, hogy van munkaja.
2019. júl. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyud nem mai csirke, és ha jó emberismerő, típusokat igenis fel lehet ismerni... ha a srácnak így marad az élete, akkor könnyen válhat kocsma töltelékké, de iszákossá max akkor ha úgy érzi kudarc az élete, vagy belső feszültségei vannak.

Ismerek olyan embereket, akik gyakorta bandáznak kocsmában, de nem alkoholisták, hanem egyszerűen ott a találkozó pont. És mivel az élete rendben van, szereti a munkáját és a családját is, nem vált kocsma töltelékké, a szó klasszikus értelmében. ;)

2019. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek előítéletes lenni, de most azt kell mondjam, elég nagy rá az esély, hogy anyukádnak sajnos igaza lehet.

Persze szerintem sok múlik azon is, hogy egy nő mit hoz ki a férfiból.

Például az én férjem rossz családi háttérrel rendelkezett, alkoholista, verekedő apa (sőt apai ágon az összes férfi az volt).Amikor összejöttünk ő sem a jó úton járt, kidobó volt, és kétes dolgokban volt benne, amikért felfüggesztettje is volt. Azóta eltel 11 év, most saját vállalkozásai vannak, több lábon áll, és jól szituált.

Szóval az esély mindig megva

2019. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, véletlenül elküldtem.


Na, szóval az esély mindig megvan, hogy egy ember életpályája felfelé íveljen. De én úgy gondolom, hogy egy bizonyos kor után már senki sem változik. Aggasztó, hogy ez a férfi 31 évesen még "csak" itt tart az életben.

2019. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!