Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt valaki hogyha...

Miért hiszi azt valaki hogyha sok like és komment van a képein vagy bejegyzésein akkor lenézhet illetve belerúghat beletörölheti a lábát abba akinek mondjuk nincs annyi vagy kevesebb?

Figyelt kérdés
Meg miért hivatkoznak úgy magukra hogy "nekik legalább van életük"?

2019. júl. 30. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mert azt jelenti hogy több rajongója van.
2019. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez sok mindentől függ....


Valakinek egy sima bejegyzésén van 20 like átlagba, nekem meg 4, esetelg 6.


Neki van 1100 ismerőse, nekem meg 300 sincs.

Nekem a képeimen van 20-30 like, neki 80, de ugyan az a felállás.


Semmi értelme összehasonlítani. Amúgy is hülyeség arra hviatkozni, hogy neki van élete, mert több a like, vagy mert mindent felpakol facera, akárhova megy...

Rajtam pl rendesen meglepődtek mikor meséltem hogy ezt meg aztr fogom majd csinálni, mert ugye én sosem rakok ki semmit face-re, és némely ember azt hiszi akkor minden nap a szobámban kuksolok...

Hülyeség az egész.

2019. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az értékrendje fényévekre van a normálistól és valószínűleg az önbecsülése is.
2019. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha mindenki bejelöl minden olyan embert akivel valaha beszélt akár egy szót vagy esetleg csak látásból ismert embereket is akkor annak nyilván több ezer ismerőse van. és ha netán az összes ember képét lájkolgatja az illető akkor azok nagy valószínűséggel visszalájkolják és lám megvan a sok lájk. Szerintem szánalmas ha valaki ettől többnek érzi magát.
2019. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másban méri az emberek értékét, ők ebben,es így értelemszerűen ez alapján is rangsorolnak másokat.

Vannak akik a munkában mérik ezt, vannak, akik emberi kapcsolatokban, és vannak akik olyan irreleváns nonszenszek alapján, mint a Facebook likeok.

2019. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!