Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan pasi aki nem szeretn...

Van olyan pasi aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
Én tudom magamról hogy nem szeretnék, de félek belekezdeni egy kapcsolatba mert ha nagyon beleszeretnék és gyereket szeretne el kéne hagynom
2019. júl. 30. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ne tartson vissza, meg kell beszélni az elején.

Sok férfi nem szeretne egyébként, például a párom se :)

2019. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Három lépés: 1)legelején mondd el, nem akarsz soha

2)sterilizáltasd magad

3)és vegyél egy feliratos trikót: "nem kell nekem kölök". Így biztos nem ér csapás.

2019. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit gondolsz az aranyos, szép emberpalántákról?
2019. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak a gyerekek meg minden, de én személy szerint nem tudnám magam elképzelni, hogy sajátom legyen. Ideig óráig vigyázok bárkiéra, de van az a bizonyos pont mikor csak nyűgnek érzem és elegem van belőlük
2019. júl. 30. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Én egyáltalán nem tervezek gyereket, jobb a szabadság. Biztos van előnye a gyereknek, de szerintem jobb, ha valaki alapból érzi magáról, hogy nem igényli, akkor inkább nem vállal, semmint hogy felvállalja, azt neveli úgy, ahogy, de nem megfelelően.
2019. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, fiatal korom ellenére is. Azt hiszem ezt érdemes egy kapcsolat elején tisztázni, különösen, ha a pár tagjai már huszonévesek. 18/L
2019. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!