Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sok brutalitás érzéketlenné...

A sok brutalitás érzéketlenné tett?

Figyelt kérdés
Bejártam a felszíni interneten az összes létező sokkoló oldalt és a darkneten is barangoltam,amit láttam néha sokkolt de egy idő után megszoktam.Régen mániám volt az ilyenek nézése csak elmúlt az a hóbortom 15 éves koromtól kb 18 éves korom közepéig néztem.Amikor kórházban voltam szintén haltak meg emberek szívleállásban,az egyiknek dőlt a vér minden nyílásából mert túladagolt a vérhigítót. Ezek közül egyik se rázott meg,voltak még egyéb kisebb balesetek mint pl a papa rosszul lett a kórház zuhanyzójában és össze vissza törte magát.Ha az én vérem folyt az se váltott ki semmit.Igazából az életet semmire se tartom,nem érdekel hogy mikor halok meg.Általában nem szoktam ezeken pörögni mert elvonatkoztatok a látottaktól mivel attól hogy az megtörtént valakivel nem lesz rosszabb az én életem és az alvás se esik már nehezemre.19/f
2019. júl. 30. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden második tini ezt érzi, azt hiszi szocio v pszichopata, vagy nárci. Van olyan rokonom, aki saját maga emelte ki az öngyilkos családtagját a kádból és véréből. Van olyan, akit csoportosan megerőszakoltak, majd megvertek.
2019. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lehetek pszicho/szociopata mert szorongásra szedek gyógyszert.
2019. júl. 30. 23:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak simán azt hiszem hogy elvagyok k'rva,azt se tudom magamról hogy ki vagyok vagy voltam.
2019. júl. 30. 23:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg,gondolom a válaszoddal azt akarod elmondani hogy a nyomorúságos sorsú rokonaid "Normális" felnőtté váltak családdal meg egyebekkel. Le kéne raknom a hajamat csodálatomba?
2019. júl. 31. 00:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyogyszerektol lehet ilyen tünet,hogy mindenre érzéketlen leszel. Vagy van valami személyiségzavarban (ez a szorongást is megmagyarázza). Kérj egy tesztet a pszichiateredtol, mert ez nem játék. Nem azt mondom, H másoknak kartfpgsz okozni, de van veled valami gikszer
2019. júl. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a tulajdonságokat úgy képzeld el, hogy egy spektrumon mozognak. Valószínűleg nem vagy pszichopata, viszont vannak pszicho-vonásaid is, mint mindenkinek. Csak nem mindegy, hogy milyen mértékben.


Egyébként idegen emberek halála engem sem igazán foglalkoztak. A szeretteimé is leginkább azért, mert nekem, mint életben maradtnak lesz rosszabb, szürkébb, magányosabb az életem.

2019. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha érzéketlen lennél hozzá mernél szólni emberekhez. Max itt dicsekedsz hogy téged hű de mennyire nem érdekel hogy ki hogyan hal meg. Nőj fel.
2019. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem merek hozzászólni az emberekhez?
2019. júl. 31. 10:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem a deperszonalizáció okozott szorongást.
2019. júl. 31. 11:01
 10/10 A kérdező kommentje:
5.Jól megvagyok a gyógyszerekkel ha a szorongás nincs jelen,nem akarok diagnózist készíttetni mert akkor kiderülnek a titkaim a családom előtt.Nem akarom anyámat felkavarni ilyesmivel.
2019. júl. 31. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!