Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodás a részemről vagy kicsinyes vagyok?

Figyelt kérdés

Online rendelésről van szó. Egy használt terméket néztem, és direkt a drágábbat vettem mert az eladó hibátlan állapotban hirdette. Meg is érkezett a termék, de össze volt törve. Ennek ellenére funkcióját maradéktalanul ellátja. De rossz ránézni és én úgy érzem nem ezért fizettem, és nem ebben állapodtam meg az üzlettel.

Család szerint hagyjam a fenébe, hiszen lehet használni arra amire kell. De én átverve érzem magam.

Mit gondoltok kinek van igaza?


2019. júl. 31. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Neked. Ha hibátlanként hirdeti,legyen is hibátlan. Én a helyedben ezt jelezném felé és beleírnám az értékelésébe/egy posztba őt megjelölve.
2019. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Jogos a felháborodásod. Hibátlan eszközt vásároltál (volna), ez magában foglalja azt is, hogy esztétikailag is rendben van.
2019. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:
50%
Attól függ, hogy már így adta fel, vagy szállítás közben sérült meg. Ez utóbbi is simán elképzelhető.
2019. júl. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szállítás közben sérülhetett meg, ettől függetlenül igazad van, de nem biztos hogy az eladó a hibás. Bár az is lehet hogy nem megfelelően csomagolta. Én is jártam egyszer így, nem volt jól csomagolva, de a posta úgy szállította ki a terméket, hogy ha rendesen be lett volna csomagolva akkor is darabokra törik.
2019. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az lehet hogy szállítás során sérült meg. Mert bár a dobozában jött, de csak bele volt hányva, és nem megfelelően az arra kialakított helyekre belefogatva. Így sajnos ha szállítás közben is sérült meg se tudom kifogásnak értelmezni a részükről.

Biztos hogy többet onnan nem veszek semmit.

2019. júl. 31. 07:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Én neked adok igazat.
2019. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudták a törött alkatrészt saját raktárból pótolni, de megegyeztünk hogy én saját költségre számlával beszereztem, majd a vételárat el is utalták. Jó vége lett, nagyon kedvesen és profin kezelték a panaszt. Nem is a bolttal volt végül a baj, sokkal inkább sajnos a környezetemmel aki lenyelne inkább mindent csak hogy kerüljék a konfliktust.
2019. aug. 5. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!