Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Early Bird 1106 kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha valaki tudatosan úgy dönt, hogy soha nem fog gyermeket vállalni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 14:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Ha betegség miatt kockázatos lenne számára a szülés, vagy nagy eséllyel szörnyű betegségeket örökölne a gyermeke, akkor teljesen megérteném.
2019. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen érthető.

Egyrészt már így is sokan vagyunk a bolygón, másrészt aki szeretne gyereket, az a párjával beszélje meg. Ne idegen embereket vegzáljon emiatt.


Nem mindenki van oda a gyerekekért, nem mindenki tudja értük vállalni azt az áldozatot, és nem mindenki akar eltávolodni a párjától emiatt.

2019. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Semmi teljesen normális

Én sem szeretnék.

2019. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
6%
Azt hogy nagyon csalódott az ellenkező nemben,vagy ellenzékies. Vagy azt hogy nem tud az anyagi körülmények miatt gyermeket vállalni. Rengeteg oka lehet.
2019. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen kérdések általában mindig konfliktusba szoktak fulladni, egymásnak ugranak a gyerekes és nem gyerekes emberek. Én szóltam...
2019. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

#4 A legtöbb esetben semmi köze a pártálláshoz vagy a csalódottsághoz. Rengeteg gyerekmentes ember él párkapcsolatban, én még házaspárt is ismerek ilyet!


Egyszerűen nem mindenki szereti a gyerekeket (és nem mindenkinek izgi az állandó babusgatás, peluscsere), és van, aki a terhességtől, szüléstől is retteg.

2019. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Az indok érdekelne, meg az illető neme.
2019. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy a magánügye, ami csak rá és a házastársára tartozik.
2019. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
En sem akarok gyereket... Millio oka van a testi-lelki valtozasoktol kezdve a "nem igazan szeretem a gyerekeket" elgondolason at a sajat szabadsagom feladasaig. (Gyengebbek kedveert: ez nem az osszes tenyezo felsorolasa volt.)
2019. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Hogy az ő dolva
2019. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!