Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen terveid vannak augusztu...

Milyen terveid vannak augusztusra?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb programon már túl vagyok, amit nyárra terveztem, de az alábbaik mág hátra vannak:


- vezetés elkezdése

- balatoni nyaralás

- három szülinap megünneplése

- autós mozi

- koncert Bécsben


Aztán ki tudja, mi lesz még.


18/L

2019. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően semmi, hétköznap dolgozom, hétvégéken kirándulok, arany életem van :D
2019. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

- munkát találni Budapesten

- felmondani a mostani helyemen

- Budapestre költözni


Jelenleg ezek a legfontosabbak. Minden más másodlagos.


25/F

2019. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Idén először 2 napnál több szabadságot kivenni. Már nem is érdekel, mit csináljak akkor. Aludni fogok, főleg. Iszonyat fáradt vagyok. Habár merengtem olyanon, hogy kéne egy vonat-túra Európában, hátizsákkal, de azt se tudom, hogy kéne intézni. A felülök az első vonatra és megyek-hez gyáva vagyok, muszáj lenne kicsit tervezni, de eh. Lassan már attól is boldog leszek, ha nem kell reggel felkelnem. Majd jövőre vagánykodom.
2019. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább volt. Ma már semmi.
2019. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozom egy hetet, ahol keresek kb 150 ezret. Utána meg próbálom elkölteni balatonon. Szállásom van, szóval ez minden egyébre mehet.

Meg szeptembertől kell állandó munka, mert ez csak egy rövidke projekt. Szóval álláskeresésben leszek.

2019. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megyek 10 napra Barcelonába, ott szeretnék mindent megnézni, kipróbálni, megcsinálni, amit terveztem, illetve szeretném használni a spanyol nyelvet. Csak Duolingon tanulom, szóval még soha nem beszéltem más, élő emberrel spanyolul.

Addig a barátaimmal talizok, ha visszajöttem, akkor meg folytatom a vezetést (már csak a forgalmi vizsga kell, meg arra gyakorolni).

2019. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresem az első milliómat.
2019. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

-egy hét otthon

-remélhetőleg indul az alkalmi munka,amire jelentkeztem

2019. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!