Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy szóval kellene jellemez...

Ha egy szóval kellene jellemezni engem akkor melyik lenne az?

Figyelt kérdés
Soha az életben nem fordult meg a fejemben az, hogy bárkivel is mély kapcsolatot alakítsak ki. Kevés haverom van, de közülük is csak 1 ember az aki bármiben számíthatna rám. Nem vagyok egy nagy társasági ember. Szeretek inkább egyedül csinálni mindent. 22 éves vagyok, de soha nem volt még barátnőm. Volt rá alkalom, hogy legyen, de soha nem volt olyan érzésem, hogy szerelmes vagyok vagy, hogy szeretem egy kicsit is. Egy vagy két dugás után tovább álltam. Nem igazán érdekel, hogy más ember mit gondolm rólam vagy, hogy hogyan éreznek. A fő nekem a saját boldogságom. Ez általában sikerül is, de elég gyakran törnek rám érzelmi hullámok. Az egyik pillanatban még jó kedvem van a másik pillanatban pedig legszívesebben megölném az első embert akit meglátok. Bárkire képes vagyok megharagudni általam kitalált indokokkal, mert úgy érzem, hogy a harag jó nekem. Jelenleg egy családtagommal élek egy lakásban. Jóban vagyok vele és mindig próbálok kedves lenni hozzá. Ha olyat szól amivel úgy érzem, hogy megsért csak el engedem a fülem mellett. A házimunkából sokkal ritkábban veszem ki a részem. Hangoztatta már ezt egy párszor, de ő úgyis megcsinálja én pedig pont les*arom. Van jobb dolgom is, minthogy felmossak meg ilyenek. Egyetlen célom van az életben az pedig csak a pénz és a pénz. Ez pedig egyre jobban összejön, mivel már most jóval az átlag fölött keresek.
2019. júl. 31. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Önző.
2019. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
nárcisztikus személyiségzavar..
2019. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A fenéket. Egy nárci sose vallana be ilyeneket magáról, mint a kérdező.
2019. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Érettlen.
2019. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
#3 Úgysem tudod meg soha, hogy ki vagyok. Az ismerőseim előtt pedig soha nem mutatnám magamat gyengének. Az a lúzereknek való.
2019. júl. 31. 19:02
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted. A nárci nem képes magát így látni, ahogy te.

Nem vagy beteg. Csak egy mezei paraszt. Sajnálom.

2019. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Oké azért ennyire ne reagáld túl. Csak annyit kértem, hogy írd le amit gondolsz aztán menj a dolgodra.
2019. júl. 31. 19:08
 8/26 anonim ***** válasza:
Önző és buta is vagy.
2019. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
És én pont azt is tettem, leírtam amit gondolok. Nem reagálok túl, én alapból így fogalmazok.
2019. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a boldogság?
2019. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!