Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már most rosszul vagyok a sok...

Már most rosszul vagyok a sok pózerkedéstől. Más is van ezzel így? Mit érez aki ezt komolyan űzi?

Figyelt kérdés

Nézem kik járnak még arra az egyetemre amelyre én fogok,ès mindenki iszonyat pózer.(itt nem az egyetem a lènyeg,hanem a jelensèg)


Pl.fotó a kanapén pózolva vörös magassarkúban,hajdobálós viràgkoszorús képek,a fiúk cigifüst fújós képen,naplementèben ,fény-árnyékban.Egy igazi kèp sincs.A fejeken is látszik,hogy dràmakiràlynők ès ficsúrok.Mi van itt?Arra szàmítsak,hogy dominák, hisztérikák,és arrogáns bàjgúnárok lesznek ott is?Nem arról van szó ,hogy ne szeretnèm a szèp fotókat,vagy,hogy rólam nem készülnek beàllított képek, de nekem az üzenete taszító.Mindenki a maga élete címlaplànya/fiúja és ebben van valami nevetséges is,nem tudok nem szarkazmussal állni hozzá.



2019. júl. 31. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Igen ez megy a divatszakokon(főként) az egyetemeken (is)

Engem is kiakaszt.

2019. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Te nem tanulni mész oda véletlen?

Ha a válasz igen: na akkor foglalkozz azzal. A hülyékkel úgysem tudsz mit kezdeni, minél korábban tanulod meg az elengedés (avagy a leszarás) művészetét, annál előrébb fogsz járni az élet útját.

2019. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Az oszt igen. Aki így leír embereket pár kép alapján, az is elég felszínes lehet. De ez legyen a legnagyobb problémád, ha ilyen leszel, úgyse fognak barátkozni veled.
2019. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kedvelem, amikor valaki jellegtelen fotók tucatjaival "dokumentálja" minden napját, és az általad írt közhelyes beállítások, és folyamatos szereplésre, figyelemre vágyás is irritál, de nem feltétlenül kéne egyből leírni őket csak erre hivatkozva.

Egyébként nem kötelező velük barátkozni, biztos vagyok benne, hogy lesz legalább néhány ember akikkel megtalálod majd a közös hangot.

2019. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
22%

Senki nem erőlteti, hogy barátkozz a többiekkel, másrészt meg elég ostoba dolog képek alapján megítélni valakit, de ha te ezen a színvonalon vagy, lehet jobb is, ha nem keresed a többiek társaságát.

Az a lényeg, hogy te autentikus, kritikus és szarkasztikus vagy, és még egy ilyen úgysenincs a világban.

2019. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább legyenek igényes, kreatív fotóik, mintsem pixeles szelfik a rendetlenséggel a háttérben.
2019. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi!


Lesznek ott introvertáltak is. Pár hét alatt klikkesedtek.


Ajánlom, hogy gyűjtsd magad mellé a neked szimpatikus embereket, éllj az élére a dolognak!

2019. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állj
2019. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!