Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok unalmasnak az...

Nem tartjátok unalmasnak az instagram posztokat?

Figyelt kérdés
Mindenki nyomja a legjobb arcát a neten , de én már semmin nem tudok meglepődeni. Valaki a nyaralásairól , meg a kajákról , meg a körmökről posztol. De nem unalmas ez egy idő után?
2019. júl. 31. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legunalmasabb, hogy ismertebb személyek reklámfelületet csinálnak az oldalaikból. Imádtam őket, de mióta ez a reklám mánia megy mindenhol, már unom. Olyan marketingszövegeket tolnak le egy kép alatt, hogy az brutális. Nem is tesznek ki képet szponzoráció nélkül. Legalábbis 10-ből 9 reklám.. de amúgy már au egész tényleg kezd unalmas lenni.
2019. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az* bocsánat.
2019. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert én nem celebeket, hanem művészeket követek, akik az alkotásaikat posztolják, nem a h.lye nyaralásukat/szponzorációikat.


(Félreértés ne essék, nyilván itt is előfordulnak szponzorált tartalmak, de nem 99%-uk az, mint pl. a beauty vloggereknél és társaik.)

2019. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanaz a helyzet, mint a 3. válaszadóval.
2019. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte csak fotózással/természettel foglalkozó oldalakat követek, nem nagyon találkozom ilyesmivel.

Akinek nem érdekelnek a posztjai, azt egyszerűen kövesd ki. Ha majd mindenki így tesz és a kedves posztolónak megcsappan a követőszáma, ő is rájön majd, hogy unalmas a 'munkássága'

2019. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy kit követsz.
2019. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az összes közösségi oldal/felület egy nagy felesleges fos.

Ezek miatt nem tudnak már az emberek normàlisan élni. A szarásról is kell egy selfie, nehogy lemaradjanak róla a többiek. Minden cselekvést ez határoz meg. A like-tól boldogok, addig a pár másodpercig...

A kedvencem, amikor a gyerekéről posztol valaki valamit, hogy " jaj úgy örülök, hogy engem vàlasztottál az anyukádnak, kimondhatatlanul szeretnek.."

Akkor talán tedd le a telefont és mondd el neki rendesen, a like gyűjtés és magamutogatás helyett.

A reklámok meg ... manapság egy új szakma lett az "instagram modell" ... A lehető legdrágább dolgot promótálja, mintha az átlag magyar ember megtudná venni azt..

A kislányok azt hiszik, csak akkor szépek, ha úgy néznek ki, mint a halálra vakolt csajok..

Annyira elkorcsosult ez a világ. Nem unalmasnak tartom ezt az egészet, hanem inkább szánalmasnak.

2019. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Magyarokat, ismerősöket nem követek, azt sem tudom, fenn vannak-e. Meme-eken nevetek sokat, nem uncsik.
2019. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél fent rajta, probléma megoldva.
2019. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen unalmas instaismerőseim. Régen kikövettem őket, de manapság már elég csak némítani.

És így csak azokat látom, akik tényleg érdekelnek engem 😊

Ismerőst nagyon nem is követek. Inkább csatornákat (foci, f1), csoportokat (természetfotó, meme-ek), hírességeket (versenyzők, focisták). Engem ezek érdekelnek, és nem unalmas.

2019. aug. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!