Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már nem bírom tovább. Padlón...

Már nem bírom tovább. Padlón vagyok. Hogy szedjem össze magam? Kinek mi segített ilyenkor?

Figyelt kérdés
Rettentő stresszes az életem már jó ideje. Egészségügyi problémáim vannak azok miatt is steresszelek de a családom és a páromtol is csak folyton a bantast kapom. Lelkileg nagyon belém tudnak gázolni. Gyengének és tehetetlennek érzem magam ugy érzem testileg lelkileg össze vagyok törve. Mindenki 1 senkinek tart és rondának. A saját apám és a pasim is elmondott mindenféle undorító embernek. Legszívesebben elmennék mindenkitől jó messzire de sajnos a betegségem miatt nem tudok jelenleg dolgozni így eltartani se magam..
2019. aug. 1. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy igazi barátra lenne szükséged, aki mindig melletted áll és támogat.
2019. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegséged van? Kivel laksz?
2019. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elmondani milyen betegségem van... Párommal lakom de igazából a szikeimnel is sokat vagyok. Mert egyszer innen menekülok aztán onnan
2019. aug. 1. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát apád az apád marad, de a pasin lehet változtatni, ezen kellene is. Miért jobb ez neked, mint egyedül?? Akkor már csak apádat kéne elviselned..vagy anyukádat is??
2019. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki vagy, hány éves, részleteket nem írtál, de tudom, milyen érzés padlón lenni tartósan, és bár segíteni nem tudok, sok-sok erőt kívánok neked, hogy kilábalj ebből a helyzetből!
2019. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Donteskeptelen vagyok. Mikor a szüleimnel vagyok Akkor a pasimhoz menekülnek , mikor meg a pasimnal akkor a szüleimhez.
2019. aug. 1. 11:22
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. aug. 1. 11:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 22 vagyok.
2019. aug. 1. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem mindegy, hogy milyen betegség (nem öncélú kíváncsiságból kérdeztem), mert könnyen lehet, hogy tudnál dolgozni vagy tudnál valamit tenni, hogy munkaképes legyél. Anonim oldal, nincs értelme titkolni. Merthiszen a megoldás kizárólag a függetlenedés lenne. Mindaddig, amíg anyagilag, egyszerűen a létezésedben ki vagy szolgáltatva, addig nincs mit tenni. Mondanám, hogy lázadj fel az apád ellen, de ebben a helyzetben módja van rá, hogy ezzel visszaéljen. És mérlegelni kell, hogy ki a rosszabb, az apád vagy a párod, mert ha egyforma vagy az utóbbi, akkor legalább tőle meg kéne szabadulni.
2019. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos szükségrm van rájuk minden téren. Mert ők visznek orvoshoz stb.. messzire kell utazni és egyedül nem tudnék menni.. a gyogyszereim ők fizetik stb...
2019. aug. 1. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!