Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkatársaitoknak vannak fura...

Munkatársaitoknak vannak fura szokásaik?

Figyelt kérdés
Nálunk az üzemi wc piszoárjánál, fejmagasságban rengeteg fika van a falra kenve. Tehát pisilés közben valaki túrja az orrát, majd a falra keni.

2019. aug. 1. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

XD


Én a töménytelen mennyiségű fanszőrt nem tudtam soha hova tenni a pisszoárban és minden munkahelyen előfordult. Vki oda szőrtelenít vagy nemtom.


Tipikus eset meg az h turják egymást állandóan.

2019. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Van egy tévképzete a személyiségéből adódóan, hogy mindenkit minden érdekel, pedig csak ő ilyen (pl.: a másik irodában elmegy valaki, akkor ezt neki kell szétkürtölni mindenkinek).
2019. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek az a rossz szokása hogy qrvára beképzelt és mindenre máshogy emlékszik mint valójában volt. A viták elől meg menekül, ha bele magy akkor kérdéssel válaszol és soha semmiért nem kér bocsánatot, majd idővel elfelejtődik módban üzemel és persze csak neki van igaza.
2019. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kolléganőm, aki semmilyen szinten nem tartja be mások privát zónáját, állandóan belemászik. Úgy beszél hozzánk, hogy közben simogat (!), a hajunkat birizgálja (!) és hasonlók. Engem rettenetesen zavar. Meg másokat is. :)
2019. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, két munkatársam is folyton leveszi a cipőjét pedig undorítóan büdös labszaguk van.
2019. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es, küld át légyszi a kolléganődet hozzánk, nálunk ellenne :D
2019. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!