Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt màr eddigi életed soràn...

Volt màr eddigi életed soràn bàrhol konfliktusod vagyonörrel?

Figyelt kérdés
Szemely es vagynorrel. Ha igen hol es mi??

2019. aug. 1. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Volt egy aki Gyakorin minden nap kérdezett. Na vele sok konflikus volt. Ismerős?
2019. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

Volt egy csaj, azt hitte mivel ő vagyonőr, majd mindenki fél tőle.

Hát nem jött be neki.

2019. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Köszönök, de amúgy ignorálom őket.
2019. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Volt és még lesz is, de nem a hivatása miatt, hanem mert a testvérem :D

De ahogy te érted a kérdést úgy nem, egyszer rám szóltak hogy táskát le kell tenni a megőrzőben, meg egyszer egy kaszinó bejáratánál tartóztattak fel haverommal, mert kiskorúak voltunk, de ott se volt balhé, csak félreértés (azt hittük hogy az egy Arcade, csak közvetlen belépés után volt egyértelmű hogy az egy kaszinó). Lopásom, veszekedésem nem volt, kidobni se kellett soha sehonnan.

2019. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Ja, az agyamra ment a hülye kérdéseivel, pedig még a tanfolyamot se kezdte el.
2019. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a volt kollégámmal nem is egyszer. Nem nagyon akarta megérteni, hogy mi a feladta.
2019. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

NaV hoz szabasidöruhaba mentem be, lekezeltek es ugy beszeltek velem mint egy taknyossal de plane sertö provokativ szavakkal igazitottak utba az ügyintezökhöz stb.

Bepanaszoltam a központba. A NAV jelentette a külsös vallalkozonak aki az embereket biztositja hogy kerülje el az ilyen incodenseket maskor

Azota haptakban allva fogadnak es ismer mindenki a NAV nal.


Vagy volt egy idöszakom amikor 12 orazastol meg voltam viselve szegenyesen neztem ki stb egy adott ör mindig követett figyelt lesett sronfordalt utanam, amikor talpra alltam kb egy ev(karrier, jolet es ki is sugarzik, ing, kosztum stb)es megint ott vasaroltam pont szembe jött ez az ör, ö meglepödve lesett, en meg kb ugy hogy na latod kivel szorakoztal?kb ki is rugathatnalak -fejjel neztem vissza. (amugy pont olyan cegnel (cegcsoportnal)lettem penzügyi vezetö akik biztonsagtechnikaval foglalkoznak alvallalkozoval öröket is alkalmaznak irto nagynevü helyek, (belügyi, külügyi kapcsolatok stb), a kisebb valallkozokat plane kis halacska öröket egy csettintessel kicsinaljak ha akarjàk. Csak ra kene mennem arra melyik cegnel van, par telefon es neki annyi.

2019. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Szeged Mars téri piac, még a felújítás előtt, az azóta lebontott nagy ABC-ben

ott álltam a pékáruk mellett, néztem, hogy miért nincs kitéve kifli. Csak zsömle volt. Mellettem, kicsit mögöttem állt egy 2m-es tagbaszakadt vagyonőr.

Én: -Kifli van nálatok?

Vagyonőr: Hö verekeni akarsz?


Hát nem tudtam mire vélni.

2019. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a 7-esnek szàntam.😂
2019. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok preciz a mobilos irassal. Nem vagyok kepes kivàrni mig ékezetes karakterre vàlt, az elütés az ertelmezést nem rontja igy javitgatasokba sem bonyolodom. Elvegre nem ügyvednek fogalmazok itt levelet :)


Privire: az ör ffi volt, a tekintetemböl szerintem annyi jött le neki hogy megfojtanam egy kanal vizben, a kesöbbiekben lekopott rolam azaz nem szelt végig utanam egy egesz plàzàt mint korabban mintha en lennék a megtestesült maffia



Borzaszto sertö egy ör követése

2019. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!