Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az idősek melyik...

Szerintetek az idősek melyik életszakaszban fejlesztik ki ezt a képességet?

Figyelt kérdés

Totyog előtted a járdán, ha jobbra kerülnél jobbra húzódik, ha balra akkor balra, de nem néz hátra, csak valahogy tudja hogyan tartson fel.

Vagy lépcsőn fel-le ugyanez. Vagy bármilyen hasonló élethelyzetben.

Valahogy tudják hogy hogyan hátráltassanak pontosan abban a tevékenységedben amivel haladni akarsz.

Ha a kasszánál sietsz biztosan gond adódik a blokkal vagy egy halaszthatatlan életsztorit kell előadni a kasszásnak az unokáról..........


2019. aug. 1. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
A nyugdíjba menetel legelső napjától.
2019. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De hogy csinálják?
2019. aug. 1. 17:27
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
7. érzék, nálam is most van kialakulóban. Októberben leszek nyögdíjas.
2019. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Juj de egyet értek a kérdezővel, végre valaki, mintha én írtam volna a kérdést.


Fogalmam sincs, már arra is gondoltam, hogy direkt csináljak. Kikérik maguknak, vagy arcokat vágnak ha nem engeded előre őket, hogy aztán beelőzd őket. 🤦🤦🤦

2019. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez elég rosszindulatú hozzáállás, kérdező...

Én is találkozom idős emberekkel, de tudomásul veszem, hogy nehezen mozognak, esetleg rosszul is hallanak. Ha egy idős néni vagy bácsi megy előttem a járdán, akkor nagyobbat kerülök és nincs probléma. De általában meg szoktak állni és félrehúzódnak, hogy elengedjenek, ugyanis ők is tudják magukról is, hogy akadályoznak.

Attól, hogy te sietsz, még nem te vagy a világ közepe, bárkinek lehet valamilyen hirtelen megoldandó problémája. Nekem is volt már kasszánál, pl. ott derült ki, hogy szóródik a liszt, vagy a cukor, de olyan is volt, hogy kiderült, hogy nem fogadja el a kártyámat a terminál, KP meg nem volt nálam (banki hiba volt). Nem vagyok idős. És már nagyon sokféle embert hallottam sztorikat mesélni a kasszánál, nem csak időseket.

Te ezt úgy fogod fel, hogy direkt téged hátráltatnak... pedig abszolút, minden szempontból jelentéktelen vagy számukra, ahogy mindenki más számára is, akivel nem vagy közeli kapcsolatban.

Ha elengednéd a felesleges bosszankodásokat, hidd el, boldog ember is lehetnél....

2019. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha előtted togyog a járdán akkor csak mond hogy elnézést, és általában elenged.
2019. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Engem az idegesít amikor szálnál le a buszról, de oda tolakodnak eléd az idős emberek és nagyon lassan szállnak le.
2019. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
#5 nem Budapesten elsz, ez már világos
2019. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem csak az idősek csináljak ezt.
2019. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Remélem megéred azt az idős kort, amikor már nehezedre esik a járás, lépcsőmászás, és remélem téged is leszólnak, kigúnyolnak azok a fiatalok, akik azt hiszik, ők sosem öregszenek meg.
2019. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!