Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt èrzem úgy, hogy kèt...

Mièrt èrzem úgy, hogy kèt szemèlyisègem van?

Figyelt kérdés
Körülbelül 14-èves koromban vettem èszre magamon, hogy kettős szemèlyisègem van, akkor eszmèltem rá, hogy teljesen elkülöníthető, kèt szemèly "lakik" bennem. Jelenleg 23 èves vagyok ès tudom, hogy az ember alapvetően duális szemèlyisègű, viszont úgy èrzem, hogy nálam, valami egèszen másról van szó. Mindkèt szemèlyisègem saját ruhatárral, beszèdstílussal, hajviselettel rendelkezik ès folyamatosan váltakoznak. Az egyik szemèlyisègem, picit hosszabb hajú, jól öltözött, megfontoltan beszèl ès szinte csak komolyzenèt hallgat, a másik szemèlyisègem kopasz, agresszív zenèket hallgat, laza, sportosan öltözködik ès egèszen más a bestèdstílusa, valamint elèg kegyetlen másokkal. Általában pár havonta, vagy hetente vált a szemèlyisègem, hirtelen leborotválom a fejem, teljesen megváltozok, átszellemülök, pár hètig tart ès visszatèrek a másik ènemhez. Iszonyatsan zavar ès nem tudok tenni ellene, először azt hittem, hogy skizofrèn vagyok, viszont úgy tudom, hogy ők nincsenek tisztában a szèmèlyisègeikkel, èn viszont igen. Szerintetek ez mitől alakulhatott ki ès èrdemes lenne felkeresnem egy pszichológust?
2019. aug. 1. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

2 lélek egy testben. Nem lehetetlen, van hozzád hasonló.

Elképesztő lehet. Nem tudsz rájuk hatni?

2019. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!