Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig birtatok fent maradni...

Meddig birtatok fent maradni alvás nélkül?

Figyelt kérdés
1 nap? másfél nap?

2019. aug. 1. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56 óra volt eddig a maximum.
2019. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A 48 óra minden további nélkül megy.

Egyszer volt 72 órám is, de akkor már tényleg mocskos rosszul voltam, fizikailag és szellemileg is.

2019. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Te jó isten addig hogy lehet :O

gondolom kávét ittatok mellé és lekötöttétek magatokat valahogy?

2019. aug. 1. 21:43
 4/14 anonim ***** válasza:

1-2 órával több mint két és fél napig.

Kinek kell kv, ha lehet meditálni is.

2019. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Dolgoztam. Nem volt kérdés, hogy odafigyelek és nem hibázok, mert a sérülésveszély kellő meggyőző erő volt. Kávé meg energiaital ment, persze de az nekem sose használt, szóval inkább csak a placebo hatásra utaztam.

Éjjel viszont képtelen voltam aludni, mert egyszerűen hiába feküdtem az ágyban, nem jött álom a szememre. A 72 órám is így lett. És még hátra volt akkor a munkahétből pár nap, amiket ilyen 3 meg 5 órás alvásokkal éltem túl. Hétvégén természetesen teljesen hasznavehetetlen voltam. Az tényleg elég durva volt.

Egy időben viszont rendszeres volt, hogy hétfőre egy szemhunyásnyit se aludtam, utána másnapra virradóra jó esetben 3-mat, 2 részletben. De volt, hogy egy felet se. Viszont dolgozni akkor is kell, senki nem kíváncsi az egyéni szociális problémáimra.

2019. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4 nap egyhuzamban. De az még tizenéves koromban történt, amikor jóval több energiám volt, jobban pörögtem.

Ma már 2 napnál tovább sajna nekem se menne. :-)

32/F

2019. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kicsivel több, mint 48 óra.. kávé, energiaital, koffein tabletta, memolife, meg ginseng vitamin tartott életben a szakdoga leadás előtt. 😂 Miután leadtam, elsírtam magam a tanár előtt, aki tök rémülten megkérdezte, hogy mi a baj? Majd közöltem, tök dedósan, hogy "csak aludni szeretnék". 😂
2019. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6 napig, bár nem önszántamból. Nyugtató elvonásban voltam, totális álmatlanság az egyik elvonási tünet.

A 3. napon már nem tudtam sakkozni, a 6. meg beszélni se.

Amúgy 11 nap a világrekord.

2019. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1×7.30-tól másnap este 10-ig ment a feladat.
2019. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen alvás nélkül 38 óra. Nekem a max. annyi volt, hogy egyszer egy hetet úgy dolgoztam végig, hogy este 2-3 órákat aludtam.
2019. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!