Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telik eddig a nyaratok?

Hogy telik eddig a nyaratok?

Figyelt kérdés
Nekem szarul. 26f
2019. aug. 2. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Munkával. Dolgozni kell.
2019. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nagyon jól.

Rengeteg jó programon vettem részt, a tanulásban is előre dolgoztam, amiért még hálás lesze, szóval eddig minden klassz.


18/L

2019. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon durván fele-fele arányban jól és rosszul.

Elutaztam eddig egy hónapra, egyedül a Balkánra, az tele volt kalanddal, meg pihentem is, az jó volt. Meg fogok még menni Barcelonába is, ahova mindig is vágytam, azt is várom. Viszont amikor otthon vagyok, legszívesebben egész nap csak sírnék és aludnék, azt hittem, ha elutazok, "elfelejtem", hogy amúgy depressziós vagyok, de nem, megvárt itthon. Esténként egyedül ülök az udvaron egy csomag zsepivel, meghalós zenékkel, piával, és a gondolataimmal, meg olyanokat csinálok, amiket reggelre megbánok.

2019. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkával, kereséssel.
2019. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!