Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen olyasmiket tudtok,...

Milyen olyasmiket tudtok, amire a köznép ugrik, hogy átverés, miközben szerintetek nem az? Én kezdetnek 4 dolgot tudok felsorolni példának: Bitcoin, MLM, Agykontrol, Székhelybérletes telephellyel rendelkező cég.

Figyelt kérdés

#piramis #MLM #átverés #nép #agykontroll #bitcoin #kamu #bagatell #Székhelybérletes telephellyel rendelkező cég
2019. aug. 2. 17:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/139 anonim ***** válasza:
82%
Az MLM átverés.
2019. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/139 anonim ***** válasza:
37%
bitcoin agyonhypeolt, mlm atverrs, agykontroll penzlehuzas, az utolso meg szurkezona de ok is lehet
2019. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/139 anonim ***** válasza:
100%
Life coach, és egyéb reinkarnációi.
2019. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/139 anonim ***** válasza:
92%

bitcoinban mi az átverés szerinted?

mert technológiailag nem értesz hozzá, attól még nem lesz átverés


a székhely bérlés miért lenne átverés?

2019. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/139 A kérdező kommentje:
olvashattad fent az érveiket.
2019. aug. 2. 21:16
 6/139 anonim ***** válasza:
100%

a te érveid érdekelnek, hogy te mitől gondolod

ne másokkal takarózz, te állítod, a te érveid érdekelnek

2019. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/139 A kérdező kommentje:

Föntebb olvasható maga a kérdés is s abból kiderülne ha figyelmesen elolvasnád hogy hibás a kérdésed.


Kis segítség:

"Szerintetek nem az"

"Én kezdetnek 4 dolgot tudok felsorolni példának"


Tudom hogy nehéz ezt így összekombinálni, hogy az első mondat többes szám második személyben van a második mondat pedig egyes szám első személyben de azért próbáld meg.

2019. aug. 2. 21:33
 8/139 anonim ***** válasza:
89%

ja bocs félre olvastam


mondjuk az MLM tényleg átverés, vagyis nem átverés, hanem az emberi hiszékenységen alapul és azon, hogy sokan tolják a szekeret, de abban a formában ahogy reklámozzák úgy átverés, mert nem igaz amit mondanak, csak azt már nem teszik mellé, hogy mitől lenne az


soha nem hallottam senkitől, hogy a bitcoin átverés lenne, szerintem nem is ugrik rá a köznép, hogy átverés


agykontrol, villám olvasás, tv gyógyászat, jóslás, szektázás (lásd kereszténység és társai)........

sok dolog van amiben hisznek egyesek, vagy épp nem, mindenki maga dönti el

nem véletlen tud a kormány is ennyire erősen beetetni sokakat

2019. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/139 A kérdező kommentje:

A bitcoint sokan pilótajátéknak, piramisnak pénzlehúzásnak ponzinak stb. tartják. Oké, hogy olyanok akik alig tudnak róla valami de a közvéleménynek ez egy része.

Megint mások iszonyatosan környezet rombolónak tartják néhány hatásvadász lényegében hamis cikk miatt. Ami végül is nem egyezik az átverés fogalmával, de a kétes tisztaságú ügy fogalmának megfelel.


A székhelybérlést sokan az adócsalás fogalmával azonosítják, ez esetben - szerintük - az államot verjük át s vele együtt az összes adófizetőt. Persze itt is azoknak a véleménye csak ez akik felszínesen tájékozódva bedőltek szintén néhány cikknek.


Igazából a kérdésem lényege nem e 4 témának a tárgyalása, (persze nincs ellenemre, csak annyit kérek, ne essünk túlzásokba, hogy ne kelljen törölni a kérdést) hanem más hasonló dolgok felsorolása.


Másképp fogalmazva olyan dolgok felsorolása érdekelne, aminek a megítélése vegyes, s egy társaságban amit nem ismerünk nem tanácsos megemlíteni, mert könnyen megeshet, hogy érzelemtől túlfűtött, de a mienkkel ellentétes vélemények lesznek.

2019. aug. 2. 21:48
 10/139 anonim ***** válasza:

Az MLM önmagában nem átverés. Lehetne azt normálisan is csinálni. Az lehúzós cégek és kapzsi salesesek teszik átveréssé.


Fúrás nélküli fogtömés.

Van egy fogkezelési eljárás, ami a fúrást próbálja helyettesíteni. Valami cuccot kennek a fogra, ami feloldja a szuvas felületet, ami utána könnyedén kikaparható. Elvileg nagyobb fájdalommal jár, mint a fúrás, de precízebb annál, mivel az ép részeket nem képes feloldani. Tehát kizárja a fogorvos kézügyességének hibáit.


Erre itteni kérdésemre azt mondták, hogy kamu, nem létezik.

Sajnos még nem volt pénzem ilyenre menni. De mivel egyetemi tananyagban (PTE-t olvastam asszem) is benne van az eljárás, illetve több magánfogorvosnál is elérhető, ezért minden bizonnyal létezik. Abban már nem vagyok biztos, hogy tényleg olyan hatékony, amilyennek elviekben lennie kell.

2019. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!