Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálok veszekedni de ez sok...

Utálok veszekedni de ez sok volt estére, te mit mondtál volna?

Figyelt kérdés

Anyám közmunkán dolgozik és nem a legjobb munkaerő alkohol próblémái vannak de 90%-ban bejár dolgozni és dolgozik, nem úgy mint mások.


A főnökével jóba vagyok, ismerem ezer éve. De a hátam mögött volt, hogy többször elhordott. (nem szóltam, csak vártam). Aztán volt egy esett, hogy a bérpapírján ö maga írta oda, hogy mennyi jár neki, közben meg fölötte volt a kifizetendő összeg. Vagy 10ezerrel kevesebbet adott neki. Nem tudom már de akkor is valszeg nem bent be dolgozni vagy más.


Nem szóltam, mert nem akartam elrontani a kapcsolatótt. Aztán most megint valami önként vállalt levonások címszó alatt 14ezerrel keesebbet kapott. Pedig se tartozása se semmi, felhívtam telefonon és mindent tagadott és hebeget habogott...


De anyám is hibás egy részben amiért nem szól, hogy nem megy be stb.


Kicsit büntudatom is van, pedig nem kéne mert nyílvánvaló, hogy sikkaszt a fönőke.



Annyira elegem van a szüleimből... csak a baj van velük...


2019. aug. 2. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Kicsit most ég a pofám, mert anyám is hibás részben.
2019. aug. 2. 19:20
 2/2 anonim ***** válasza:

200 km távolság

Max 3 havonta találkozás. És akkor nem látod a problémát!


Szerintem hasznos. Bármennyire is alkesz, attól még felnőtt önálló ember. Ha jót akar magának, akkor bármikor válthatna normális munkára. Nem teszi... tehát nem érdemes foglalkozni vele!

2019. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!