Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged mi tesz különlegessé?

Téged mi tesz különlegessé?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Talán az, hogy nem akarok különleges lenni.
2019. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez tetszik.
2019. aug. 2. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az egyedi és megismetelhetetlen emberek között én vagyok az egyetlen átlagos tucatember.
2019. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az, hogy magam vagyok és nem mások határozzák meg milyen kell legyek, hanem én magam
2019. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a positiv kisugarzasom, ami abbol erred, hogy elfogadtam magam, elegedett vagyok , nem probalok mas lenni , nem vagyok irigy senkire es nem aggodom


" ha nincs semmid , nincs mit elveszits " >D

2019. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Lábfétises vagyok, csámpás, autó hangját messziről megkülönböztetem. Kihasználható vagyok.
2019. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1- ez sem uj keletu. De ezekszerint a kerdezo is meg egy tijashejas pipi. Cukik vagytok. :D
2019. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan pozitív kisugárzásom, hogy minden emberrel megtalálom a közös hangot. Volt már, hogy hosszasan elbeszélgettem hajléktalannal, középosztálybelivel és az elit, a vezető réteg körébe tartozó emberrel is. Amikor segítségre szorul valaki az utcán pl, akkor 10 emberből 9 nekem szól általában, hogy segítsek, mert látják rajtam, hogy segíteni fogok.
2019. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de jo hogy itt mindenki onmaga, ez valami divat lehet mostanaban, ezeknek az embereknek megneznem az instagramjat:D meg a "abban vagyok kulonleges hogy nem vagyok kulonleges" ez a vicc kategoria...
2019. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Első válaszoló voltam, nincs Instagramom, se Facebookom.

Önmagamtól pedig még elég messze vagyok, én is a 31 év alatt összeszedett gondolataimmal/nézeteimmel azonosulok, illetve több-kevesebb sikerrel feléjük emelkedem.

Igen, hallottam már olyat is, hogy az önismeret divat lett.

Ha így van, akkor az sem zavar, hogy ez dívik mostanában, jelen pillanatban ebbe a kategóriába éppen besorolható vagyok valamilyen szinten, egyébként meg nem mozgat az sem, hogy beálljak bármilyen sorba és az sem, hogy kilógjak akármelyikből is.

Mivelhogy, mindenki egyedi és megismételhetetlen, senkinek semmit nem kell tenni azért, hogy különleges legyen.

Ezek elég elcsépelt közhelyek mostanában, de sajnos a közhelyeknek is megvan az a hátránya, hogy sokféleképpen értelmezhető, egyébként pedig nagy igazságtartalmuk van, másképpen nem lehetnének közhelyek.

Persze ez itt most nagyon úgy tűnhet, hogy védeni akarom az egómat, de mit védenék? Egy névtelen hetvenakárhány százalékos gondolathalmazt a gyk-n...

És ha tudsz azonosulni ezekkel a gondolatokkal, ha nem, most ugyanakkora nyugalommal fogok kint játszani a kutyáimmal...

Amúgy meg tegyétek kellemessé a hétvégéteket, hogy teljesülhessen a következő kívánságom.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

2019. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!