Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon gazdag hires embertö...

Ha nagyon gazdag hires embertöl kérnék pénzt szerintetek adna?

Figyelt kérdés
Ha tényleg nagyon gazdag és úgy se szàmit neki. Bàr nem tudom kitöl lehetne és hogy lehetne az illetöt elérni. Munkàmért amit kapok az kevés. Nyomorgok belöle csak. Nem tudok érettségit meg diplomàt csinàlni nem vagyok okos. Életbevàgóan kellenne nagyobb összeg. Hitelt se ad a kutya se. Szerintem egy próbàt ez megérne. Neki elmondanék mindent hàtha megszàn. De nem tudom kitöl kéne kérni.

2019. aug. 2. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Viktornak sikerült. Soros Gyurka adott neki pénzt, amiből angliában tanulhatott.
2019. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha adna, azt mondhatna barki kerhetne tole es adna... de akkor mi marad neki... na ezert nem ad... egy bolond szazat csinal ;)
2019. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem adna az ertheto egyebkent. De ha adna en senkinek se mondanam el.
2019. aug. 2. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindegyik kero elmondhatna...
2019. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha privát módon el tudnád érni és hitelesen igazolni tudod, hogy mire kell a segítség és miért, akkor lenne rá esély. De ha lehúzást érezne szóba se jöhetne a dolog. A nagyon gazdagokat néha el lehet érni, hogy segítsenek nagyon speciális helyzetben.
2019. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
esélytelen
2019. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem elosztogatással lett pénzhegy alatta. Valamit tudnod kell cserébe felajánlani, ismét csak hitelesen. Mindig ez a hitel dolog, mi?
2019. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
36%

A gazdag emberek zsugori f-szok, nem adnak azok senkinek se, csak ha publikálja legalább 3 újság.

Ha olyan adakozók lennének, már rég megoldották volna a világ összes problémáját.

2019. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Beleértve a gazdag-szegény szakadékot is. :)
2019. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Sunshinedoll te is gazdagabb vagy nagyon-nagyon sok embernél. Van telefonod, számítógéped, interneted, tudsz fürdeni, vizet inni. Sőt, biztos vagyok benne, hogy ennivalód is van, és ha beteg vagy, van gyógyszered. Nem kell kilómétereket sétálnod egy vödör vízért, hogy inni tudj. Nézd meg hogyan élnek Afrikában. Ők téged nagyon-nagyon gazdagnak látnak! Pont olyan gazdag vagy hozzájuk képest, mint hozzád képest azok az emberek, akiket te zsugori f-oknak látsz. Akkor hajrá, ne légy zsugori f, kezdd el szétosztani a fizetésedet az afrikai gyerekek között! Gondolom ez már nem tetszik! 😂
2019. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!