Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy fiúként...

Miért van az, hogy fiúként rosszul vagyok a ripacskodó, magabiztos, életvidám csajoktól?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: https://www.youtube.com/watch?v=cVaIPF7xnQg

Most ez a videó csak egy nagyon rövid szemléltetésre jó. Lényegében azokra gondolok, akik állandóan egoistán játszák magukat, imádják a szépségüket és életvidámak, miközben a ronda/alacsony/előnytelen pasikat fapofával levegőnek nézik, de amint a horizonton felbukkank egy 185 centis, sportos szépfiú egyből kinyílik a csipájuk és mosolyognak, harapdossák az ajkukat, vihognak a barátnőikkel és játsszák a fejüket, pajzán dumákat sütnek el, ha szexuális téma kerül szóba stb. Mindez ugyanúgy igaz, ha kapcsolatban vannak a - nem meglepő módon - átlagon felüli pasijukkal. Nyelvöltögetés, szelfizgetés, viháncolás, csipkelődés, táncolgatás stb. Én a nők körében baromi sikertelen vagyok (csókolózni se csókolóztam sose), de ha valaha összejönnék egy csajjal remélem, hogy az csakis egy unalmas, önbizalomhiányos és életunt lány lesz. (Gondolom persze ilyen nem is létezik)



2019. aug. 3. 13:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Incel warning. /s
2019. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki nem olyan egoista viháncolós lány akit leírtál még nem biztos hogy unalmas és önbizalomhiányos. Mert most pont a két végletet írtad.
2019. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#1: Nem vagyok az, csak hihetetlen, hogy manapság már minden csaj egy szexuális élvezetektől túlfűtött, világmegváltó hiperaktív, endorfinbomba élvhajhász istennőként viselkedik és mára már gyakorlatilag kihaltak a halvérű, dögunalmas és frigid lányok.
2019. aug. 3. 13:57
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan nem vagyok túlfűtött és ripacsnak tartom magam, de magabiztos és életvidám vagyok, elég nagy tervekkel.

Egyszer élünk, miért fosztanám meg hát magam bármilyen élménytől és örömforrástól?

Biztos vannak olyan lányok, akiket keresel, csak jobban kell keresni.


18/L

2019. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
És mi vonzo lenne egy életunt,unalmas,frigid lányban?
2019. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
14:04: az hogy uralkodni lehet felettük. Ne haragudj kérdező, de ez tényleg tipikus incel magatartás, ami veszélyes tud lenni.
2019. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"És mi vonzo lenne egy életunt,unalmas,frigid lányban?"


Például az, hogy nem kezd el azonnal kacsingatni más fele, amint "talál egy nagyobb halat" vagy kezd elégedetlen lenni a szexuális teljesítőképeségemmel vagy méretemmel ha túlfűtöttebb vagy ha kicsit fásult vagyok, akkor már egyből antiszoc vagyok meg gyík és ilyenek. Hogy nekik minden a szexről, a szépségről, a gyönyörökről szól és semmi másról.

2019. aug. 3. 14:26
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó lány, aki se nem ripacs, se nem dögunalmas, csak őket nem veszed észre mert akkor már nem lehetne utálni a lányokat
2019. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem hogy nem ismered a női nemet de még látszik hogy egy ujabb komplexusos gyökér vagy aki a nőkön akarja leverni a bajait
2019. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#8: Pedig hidd el, hogy nincs. Eddig akárkit is láttam, mindegyikben volt egy valamilyen szintű csipkelődős, viháncolós pozitív attitűd és olyan, akire valóban vágynék, egyszerűen nincs, mert a csajok egyszerűen nem tudnak olyan szinten lerombolódni, megfásulni lelkileg (miért is mikor mindenhonnan csak a pozitív dolgokkal szembesülnek), ahogy az velem történt 26 éves koromra.
2019. aug. 3. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!