Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem irtó szánalmasa...

Csak szerintem irtó szánalmasak és röhejesek a szépségversenyek?

Figyelt kérdés
Néha konkrétan felnevetek mikor mondják ezeket az ál szövegeket. Nem is követtem amíg ki nem derült, hogy egyik ismerősöm jelentkezett és alapvetően teljesen más a lány, mint amilyennek kiadta magát a műsorban...most nézem a videókat mert tényleg jókat nevetek az ismerősömön is de közben elszomorít, hogy ez egy műsor, amire van kereslet...szomorú és szánalmas.

2019. aug. 3. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. A szépség amúgy is adottság, fölösleges megversenyeztetni.
2019. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
57%
Inkább a szülőket kéne díjazni a gyermekük szépségéért, hisz ez az ő érdemük.
2019. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Én azt figyeltem meg, hogy a versenyzők teljesen egyformák, mint a klónozott Barbi babák. Max a sorszámuk alapján lehet őket megkülömböztetni, ezért tök mindegy, hogy melyik nyer.
2019. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3# ott a pont.
2019. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Inkább hívnám sminkversenynek, mint szépségversenynek. Megnézném mindet smink nélkül, vajon úgy mit mutatnak.

De szerintem is gáz, egy szerep csak és semmi köze a valósághoz.

2019. aug. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egész csak a pénzről szól. Plasztika, több kg smink és szép ruhák.

Ja és szinte nulla IQ-s kislányok.

2019. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak látszólag szépségverseny...nem kell hozzá nagy ész mi lesz egyes lányok sorsa.
2019. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát régen még belenéztem ilyenekbe mert annyira viccesek tudtak lenni. Most már a szànalomhoz áll közelebb amit érzek. Nem nézem, Dancsót nézek, ott láttam, nagyon kellemetlen volt.
2019. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!