Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rá esély, hogy vékony...

Van rá esély, hogy vékony marad a hangom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, de a hangom még mindig olyan mint egy 13 évesé. Elképzelhető, hogy később még mélyül a hangom, vagy törődjek bele?

2019. aug. 4. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
nagy valoszinuseggel ilyen fog mar maradni. genetika. a stressztol vekonyodik a hangszal, esetleg meditalassal lehetne picit melyiteni a hangod. de ha alapbol nem vagy stresszes akkor ez sem fog segiteni. de nezd a pozitiv oldalat, lehetsz tenor enekes. :D illetve mindenkinek vannak rejtett hangjai, ha kicsit gyakorolnad a melyebb hangok enekleset akkor kb 1-2 hanggal meg tudnal melyebbre menni. nekem meditalassal es gyakorlassal annyit melyult a hangom, hogy regen csak a g2ot tudtam kienekelni, most mar a b1nel tartok :D persze nalam azert és ennyire extrem a valtozas, mert nekem rengeteg stressz volt az eletemben.
2019. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még simán mélyülni fog. Azért egy 17 éves még mindig "gyerek". Egyik 17 évesnek sincs olyan hangja mint mondjuk egy 30 éves felnőttnek. Legalábbis nem jellemző. Szóval szerintem még fog mélyülni valamennyire.
2019. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!