Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utcan enni bunkosag, prolisag,...

Utcan enni bunkosag, prolisag, ciki?

Figyelt kérdés
csak azert kerdezem, mert en peldaul reggelente ha nincs idom otthon enni akkor rendszeresen a boltba vett peksutit az uton eszem meg. es mar 1x megjegyezte egy haverom, h ez proli dolog, szerintetek is? nincs kulonosebb szegyen erzetem miatta, de ha prolisag akkor azert nem egetnem magam. szerintetek? mert en amugy nem sok embert lattam meg setalas kozben enni.
2019. aug. 4. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Mert szerinte hova kellene menned enni? Ha egyszer ott van rá időd és lehetőséged, akkor szard le, hogy mit mond a haverod. Én se fogok csak azért beülni valahova, hogy egyek. Háromszor annyiba kerül, mintha kint ennék.
2019. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem az. ;)
2019. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem az. Ha nem hajigálod el a maradékot, meg a csomagolást, szemetet, akkor nem proli. Könyörgöm, létezik a street food, amit, kapaszkodjatok: az utcán árulnak és ott is esznek :) Külön műfaja van, akkor miért lenne gáz egy péksütit elmajszolni.

A haverodnak valószínűleg komoly gátlásai lehetnek.

2019. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Rengetegen csinálják így.
2019. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
koszi. en is furanak tartottam, h emiatt szegyenkezik. akkor nem proli. :)
2019. aug. 4. 10:45
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Hat figyelj. En most ehes vagyok. Megkivantam egy kis szeletelt sajtot kortevel amit nagyon valoszinu a vonaton fogok megenni. Es ha beszol valaki,tudod mit fogok csinalni? Megkinalom őt is,hogy ketten proliskodjunk :)


Amugy haverodnak nincs igaza. Nalunk magyaroknal szinte hagyomany hogy eszünk mi mindenhol is

2019. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanazt írtam, mint a többiek, de kösz a lepontozást.
2019. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, hol, mit és hogyan.
2019. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

vannak fokozatok, pl metrón nem vennék elő kockás szalvétába csomagolt szalámis kiflit. De egész más a mekis dobozból kivenni, nem? vagy a fornettis zsacskóból a tórósbéles, a zsacskó fölé hajolva, mert hullik mindenfelé. de a házi, szalvétába csomagolt, normál méretű, igazi túróval, mazsolával, az már gáz.

És műanyag dobozból villával nem kezdesz el rizseshúst enni.

beülni nem meg nem lehet sehova bevitt étellel, max a távolsági buszváróba.

de tejporos kávét (színe alapján gondolom) is láttam már inni kis csavaros befőttes üvegből.

de termoszból persze tök ok, mi? vagy take away papírpohárból

És az ásványvizes palackban sem mindig az eredeti van, hanem amit a csapból engedsz.

de ha kólás üvegben van víz vagy tea, az már ciki?

egy müzliszelet, amit ott bontasz ki, tök jó, de ha egy dobozban otthon összekevered és kanállal eszegeted, az már gáz.

ha egy kisbabát etetsz üveges főzelékkel, az ok, de ha egy felnőtt eszik ilyet, az csóróság? miért nem megy étterembe....

és sorolhatnám

2019. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Volt általános iskolában egy tanár aki mindig beszól hogy ha az utcán ettem hogy fejezem be mert cigány szokás.Amikor meg ettem tovább azt mondta az osztályfőnökömnek hogy hogy nem tudok viselkedni az utcán :D.
2019. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!