Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha túl sokáig hazudtam egy...

Ha túl sokáig hazudtam egy társaságban aminek meg is lett a következménye? Mi a jobb? Ha bevallok teljesen mindent? Vagy ha tovább hazudok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Miben hazudtál?
2019. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd el jobb igazságot mondani akár mennyire is fáj meg zavar meg stb.


De hát emberek vagyunk történtek rossz dolgok az életünkbe amit nem szívesen mondunk el és igazából vannak olyan emberek is akiknek nem jó elmondani


Én nagyon szegény vagyok és voltak és vannak gazdag barátaim ha elfogadnak el ha nem akkor kalap kabát, Isten velem van és boldog vagyok. Ez a legfontosabb.

2019. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

egy két hete voltam itt a gyakorin utoljára... akkor is elhangzott egy ugyanilyen kérdés... még mindig ezen kattogsz?

Egyesek kemény poklokat élnek meg az életükben. De hogy nem irigyellek az egyszer 100%.


tanácsot akkor kaptál, most minek?

2019. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!