Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám szeretni magam?

Hogyan tudnám szeretni magam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kifejezetten ronda, sem kifejezettem szép, teljesem átlagos külsővel rendelkezem, illetve átlagos értékekkel, képességekkel. Talán ez vonja magával, vagy szimplán én generálom, hogy úgy érzem, soha nem lehetek elég jó. Mindig van jobb, okosabb, szebb, ez adott és adott is marad, mégis van bennem egy mély félelem, hogy soha nem leszek elég és mindig a jobbat fogják választani. Miért nem múlik el bennem?
2019. aug. 5. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos fél pohár víz... Nem vitás, hogy mindig jobbat fogják választani, de az átlag alattiakkal összevetve te vagy a jobb. Vagyis minden aggodalmad kiegyenlítődik hosszú távon. Persze ez csak akkor igaz, ha nem furakodsz be olyan közegbe, ahol mindig kilógsz a sorból.
2019. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

😀 menj a bénák közé, menj a szegények közé, menj a hlyék közé.... csak jobb emberek társaságába ne.

Párt is csak csúnya lányt keress....


Egyébként én is pont így vagyok. Bárkit nézek főleg parok fiú tagját tudom higy valamiben biztos jobb nálam . Vagy több mindenben

2019. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok embernek ajánlottam már Kowalsky meg a Vega: "Amilyen hülye vagy" c. számát.
2019. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert másokon van a fókuszod, nem saját magadon. Mindig lesz olyan aki jobb, szebb, okosabb mint te, de mikor elég leszel önmagad számára, akkor fogsz rájönni az értékeidre. Önvizsgálat,Önismeret elengedhetetlen ehhez. Keress neten könyveket. A könyv egy kulcs egy hatalmas eszköz ehhez. Ajánlom neked Louise L. Hay könyveit. :)
2019. aug. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!