Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te éreztél már ilyet?

Te éreztél már ilyet?

Figyelt kérdés

Van olyan amikor egyszerűen csak el fog a félelem,például nem tudom hogy mi lesz velem? Vagy hova fogok jutni az életben?

Mit fogok csinálni ha valami bajom esik?

Vannak terveim és lassan haladok is a megvalósításával.


2019. aug. 5. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én néha ugyan ezt érzem, elkezdek félni, hogy telik az idő, mi lesz velem meg ilyenek. De én ilyenkor nagyon vágyok a társaságra. Ha zavar ez téged mindenképp mondd el valakinek, nekem is segített.
2019. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen gyötörnek engem is ilyen kétségek.
2019. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Blade Bone ***** válasza:
Engem mostanság fogott meg ez a dolog, mert volt egy kisebb balesetem, plusz összevesztem a legjobb barátommal... Szóval volt ok amiért ezek előjöttek, de még élek, és tényleg nem tudni mit hoz a jövő, de szerintem amíg működik a ketyegő nincs mitől félni, lehet persze hogy bizonyos tervek nem pont úgy fognak majd alakulni, ahogy szeretnénk, de ettől még megvalósulhat a cél.
2019. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!