Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal a testbeszédben, ha...

Mire utal a testbeszédben, ha valaki sokáig néz a másik szemébe, de gyorsan váltogatja, hogy melyik szemébe néz az illetőnek (cikázik ide-oda)?

Figyelt kérdés
Olvastam olyan véleményt, hogy ha ideges, dühös az ember, akkor csinálhat ilyet, viszont akiről szó van, egyáltalán nem volt frusztrált.
2019. aug. 5. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem utal semmire (agresszióra semmiképpen).
2019. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont múltkor kérdeztem ezen az oldalon, h más a beszélgetőpartnere melyik szemebe szokott nézni. És az egyik válaszoló azt írta pár másodpercenként váltogatni szokta :D aztán volt olyan is, aki állítólag mindkét szemébe néz egyszerre...szóval semmit se jelent, szerintem is..csak így szokta meg ő
2019. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi arra hogy mire gondolsz mit érzel éppen.
2019. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as, akkor ez a személy nagyon kíváncsi természetű lehet, ha ez igaz :D (órákig beszélgettem vele)
2019. aug. 5. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha beszélgetés közben teszi, magasfokú intelligenciáját árulja el vele.
2019. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerelmes beléd. 🙄


Én szocfóbia miatt csinálom, kellemetlen csak az egyiket bámulni.

2019. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is szocfóbiás vagyok, emiatt figyeltem erre ennyire, hogy ő folyamatosan tartotta a szemkontaktust, csak ilyen fura módon.


(Biztosan nem szerelmes belém :D)

2019. aug. 5. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Idegbeteg.
2019. aug. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!