Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkoholisták kezeket fel,...

Alkoholisták kezeket fel, történeteket szeretnék hallani, ki hogyan lett alkoholista?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagyok szerintem a klasszikus értelemben az, de lehet..... Középiskolát máshogy nem bírtam elviselni, ezért 14 éves koromban elkezdtem inni. Utáltam mint a szart. Eltelt 20 év, de a poharat nem tettem le sosem hosszabb időre. Közben azért az ital megtette a magáét. Az egészségem oda, rengeteg pénzt ittam - vesztettem, barátnők elhagytak... Sajnos mindíg az ital nyert.
2019. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Hogyan lettem? Gyermekkori traumák,csalódások. Feladtam. Nem küzdök már.
2019. aug. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szakítottam a barátnőmmel több év együttélés után külön költöztem egyedül. Örültem, hogy végre szabad vagyok, és ő sosem engedte, hogy igyak, mivel 18 évesen jöttünk össze a pia teljesen kimaradt a fiatalkoromból. Szóval lázadásból elkezdtem inni, mert én most mindent megtehetek. Az idő múlásával pár hónap után a lázadás átment amolyan szerelmi csalódásba, jött a magány érzete meg a depressziótól való menekülés, ja és folyton megjelenő alkesz haverok.

Itt már keményen ittam rengeteg pénzt költöttem...

ez ment 2 évig. Most már nem iszok, túltettem magam a lányon, túltettem magam a pián is :D Drogokhoz szerencse sosem nyúltam.

2019. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista apa, mártír anya, rossz gyerekkor, magány... Felnőttem, vittem magammal a problémáimat, elkezdtem iszogatni, aztán "a szokásból megszokás lett", de egyszer leállok, mert már próbálkozom vele, csak még nem találom a módját.
2019. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
27 éve absztinens vagyok, de alkoholista. Ugyanis az nem múlik el, ha száraz is marad az ember. Én ún menedzseralkoholistaként kezdtem a pályafutásomat. A Kádár korszakban minden vállalatnak volt repi piája, és nem is illett üres kézzel menni egy-egy tárgyalásra. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a ranglétra alján kevésbé márkás piák voltak, de ahogy egyre feljebb néztük, előkerültek a külföldről csempészett igazi kuriózumok. Szóval estére bizony megvolt a szint. Pár év alatt eljutottam oda, hogy már otthon is kinyitottam a bárszekrényt.
2019. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!