Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, a következőket nem...

Karakvok kérdése:

Lányok, a következőket nem igazán értem veletek kapcsolatban: Mit éreztek egy nagyon szeretett színre, öltözködési-/ életstílusra vagy tárgyra gondolás közben? (Példák alul) 19F

Figyelt kérdés

Pl: - a rózsaszín ruhák, tárgyak, esetleg hajszín kedvelése és velük kapcsolatos érzés

- a régi macitok szeretése és az arra való gondolás

Stb.

Sok ilyen van, ha esetleg valaki mást ír le, örömmel fogadom, csak ezek jutottak eszembe.



2019. aug. 5. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt, amit egy fiú hasonló esetekben.

Mondjuk a rózsaszínt pont utálom, és nem macim volt/van, hanem elefántom.

Örülök nekik, sok emlékem fűz bizonyos dolgokhoz, de mivel napi szinten "kapcsolatban vagyok velük", vagyis a szobámban vannak, nincs semmi extra.

Egy hajszínnel pedig mit kéne kezdenem, őszintén? :D Nem érdekel túlzottan másé, max annyi, hogy tetszik a stílusa.


18/L

2019. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaaa, igen, nem írtam, hogy csak akkor téma, pl a maci, ha mondjuk azzal vagy valami más állattal alszol. Ugyan így a rózsaszín témában is akkor érdemes kifejteni a véleményt, ha szereted a színt.

Egyébként köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak 😊

2019. aug. 5. 23:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó, az utóbbi nem annyira 😂
2019. aug. 5. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a feketét ezért jobban érzem magam ha fekete ruhában vagyok. Van egy koala macim amit kb 2 éves koromban kaptam, ő volt mindig a kedvencem ezért megtartottam, bár játszani már nem játszom vele így 24 évesen de sose fogom kidobni, majd egyszer ha lesz gyerekem neki adom :)
2019. aug. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi 😊
2019. aug. 6. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a smink és a kávé az, ami a normálisnál nagyobb érzelmeket vált ki belőlem. :D Meg az utazás, de az élmény, nem tárgy, szóval az más.

Smink: Amikor valakivel beszélgetek, mindig azon gondolkozom, hogy hogy sminkelném ki az illetőt (nem azért, mert csúnyának gondolom, hanem azért, mert imádok sminkelni, és másokat is szívesen sminkelnék). :D Vagy ha smink nélkül vagyok valahol, tök random pillanatokban eszembe jut, hogy "úú, most úgy sminkelnék". Illetve esténként sokszor azért nem tudok elaludni, mert azon gondolkozom, hogy reggel milyen sminket csináljak, milyen színeket, meg márkát használjak, milyen stílusban... Meg hogy miért csak 2 szemem van, amikor imádok sminkelni. :D

Kávé: Ha elutazok valahova, az az első dolgom, hogy utánanézzek, hogy milyen kávézók vannak a városban, illetve a szállásomhoz közel. Ha ránézek egy képre, amin egy szoba van, vagy egy erkély, arra gondolok, hogy szívesen kávéznék ott. El akarok költözni, és erkélyes, utcára, vagy Dunára néző erkélyes lakást szeretnék, mert ha az új otthonomra gondolok, az az első kép, ami beugrik, hogy reggel az erkélyen állva/ülve kávézok. Esténként a kávé is ébren szokott tartani, de nem feltétlenül azért, mert tele van koffeinnel a szervezetem, hanem mert annyira várom a reggelt, hogy kávézhassak, hogy az izgalom miatt nem tudok elaludni. 😂


21/L

2019. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huhh, hát ez nagyon részletes válasz, köszi szépen:,D

A kávés részt amúgy én is valahogy úgy képzelem el, csak nem erkélyen, hanem tetőn szeretnék lakni és jazzt hallgatnék kávézás közben 😄

2019. aug. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!