Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha a magasságom...

Mit tegyek, ha a magasságom akadályoz a céljaim elérésében? 21/F

Figyelt kérdés

Az az álmom,hogy én legyek a világon a legerősebb.De csak 167 cm vagyok és 73kg a testsúlyom.5 év edzés után 210 kg-t tudok csak felemelni.És ez azért lehet,mert kicsi a testsúlyom,nagyobb testsúllyal erősebb lehetnék.Azt mondják,hogy a testsúly 3x-át lehet megmozgatni naturálban és én ezek szerint elég közel járok hozzá.

Meg elég lassú is vagyok,30 métert 4 mp alatt tudtam csak lesprintelni.Egy hosszú lábú emberrel szemben itt is hátrányban vagyok..


2019. aug. 6. 02:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezért vannak súlykategóriák és azon belül világrekordok, azaz ezzel a magassággal is tudsz élsportoló lenni, akár rekordokat is dönteni.


Ahogy mondják néha ... az erőemelésben mindekinek a nagyanyjának van már világrekordja.


https://www.youtube.com/watch?v=3zxXQhSvGKY


Szóval semmiben sem akadályoz a magasságod. Viszont az biztos, hogy Eddie Hall 500kgos deadlift rekordját nem fogod megdönteni.

2019. aug. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én súlycsoportoktól függetlenül akarok erős lenni.Lehetek a súlycsoportomban a legjobb,attól még gyenge maradok
2019. aug. 6. 03:40
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Attól még objektíven erős vagy, csak nem sportoló kategória...
2019. aug. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
2: Hát ha neked 210 kiló felemelése gyengeség akkor erre szerintem nem nagyon lehet mit mondani. Sok sikert a nagyra növéshez a következő életedben.
2019. aug. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Az a te legnagyobb bajod, hogy a képességeidhez mérten túl nagyok a céljaid, amiből nem adsz le, és emiatt ér téged csalódás, amit saját magadnak keresel.


LEHETETLEN álmokat kergetsz. Nem baj, remélem jövőre felébredsz belőle.

2019. aug. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Feltehetően inkább alacsonyságodra utalsz a testmagasságodra hivatkozva. Ahogy most elképzellek, talán kissé (túl)súlyos alkat vagy. Az erőemeléseket remélhetőleg fekve végzed a hátcsigolyák közti porckorongok összenyomódásának elkerülése céljából. Egyébként meg a testmagasságról szólva, a túlzott edzés során keletkező izom-eredetű anyagcsere melléktermékek gátolják a növekedési hormon hatását, tehát mindent megtettél, hogy ne legyél magas termetű.
2019. aug. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Akkor két utat kell összehoznod!


Az egyik a mesterséges intelligencia fejlesztése, a másik pedig az emberi genom feltérképezése.


Utóbbi azért kell, hogy megtudd az egyes dns szakaszok mire valók, milyen változást lehet előidézni velük. Előbbi pedig lesz a segítség ehhez, hiszen óriási számítási kapacitás szükséges, pontos következtetések kellenek.


Ha ez megvan, akkor jöhetnek a valódi emberi tesztek.

Meg kell találni a módját, hogy hogyan tudnál nőni (csontok leginkább), hogyan tapadhatna rád több és jobb felépítésű izom. Illetve mivel ez több évtizedes munka, ezért olyan mutációt is el kell végezni, ami fiatalon és energikusan tart.


Ez után aztán ott a lehetőség, hogy a megfelelő helyeken megváltoztasd a dns-edet a crispr technológia által. Ez már ma létezik, fejlesztik, egyre jobb és jobb lesz.


Mindezt szupertitkosan, mert semmilyen állam nem engedi (mondjuk japánban épp ember-állat kísérletek vannak... [link] )


Szóval kell rohadt sok pénz (top 100-ban legalább benne kell lenni, világszinten). Kell egy titkos hely (zsarolható-lefizethető-elszigetelt országot kell választani, pl É-Korea). Szabályokat és titkosítást betartó munkatársak,nyilván brutális fizetéssel és a hivatásuk elveinek megtagadásával (ezutóbbi könnyen fog menni, ebből van a több...)


Én a legnagyobb bökkenőnek ebben a szükséges forrásokhoz való jutást látom. Valamit fel kell találnod, vállalkoznod (ezt viszont csak szenvedélyért lehet csinálni, pénz miatt NEM), vagy sorozatos jó befektetésekre van szükség.

2019. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fel kéne híznom 80 kiló felé,de már 2 éve nem növekszik a testsúlyom.


Vagy hagyjam az egészet és próbálkozzak inkább a harcművészetek világában?Ott a kemény edzés jobban kifizetődik,mint itt,ahol nagyrészt a genetika számít?

2019. aug. 6. 17:22
 9/12 A kérdező kommentje:

#6

Nem.Legtöbbször a hátamra veszem a súlyt és guggolok vele

2019. aug. 6. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőjj meg
2019. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!