Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran keresed az...

Milyen gyakran keresed az alkalmakat, hogy kiléphess a komfortzónádból?

Figyelt kérdés
Milyen változást tapasztaltál magadon ebből kifolyólag?
2019. aug. 6. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Novemberben (2018) eldöntöttem, hogy kórosan szorongó, pánik beteg introvertáltból szociális személyiség leszek akihez úgy mennek oda az emberek a kisugárzása miatt.


Elkezdtem új emberekkel megismerkedni és különféle helyekre eljárni, ami rettenetesen durva volt barátok nélkül úgy hogy nem tudtam másik szemébe nézni miközben beszéltem és folyton remegtem.


Majd miután sikerült 1-2 emberrel, elkezdtem hetente eljárni, majd volt hogy mindennap szinte.


Egy idő után már elkezdtem barátságosan random emberekkel beszélgetni a konditeremben, boltban akárhol ahol csak tudtam.


Még nem vagyok 100%osan ott, de már látom a kiutat és bőven elértem a kicsivel átlag feletti kommunikációs képességeket és mára már alig szorongok. Pánik rohamom meg azóta nem volt.

2019. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, Ritkán. 1,5 éve próbálkozom vele, különböző képzésekre jelentkeztem, ami azon kívül, hogy tudást, és papírt adott, nagy hasznát nem vettem. Pedig pont ezért indultam el ezen az úton, hogy a jelenlegi munkakörömből kiszakadjak végre. Eddig nem érte meg;

2, Minimális személyiségváltozást eredményezett semleges viszonylatban (értsd: se nem jó, se nem rossz irányba).

2019. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!