Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől ilyen rossz mostanában?

Mitől ilyen rossz mostanában?

Figyelt kérdés

Alapvetően semmi okom a panaszra, van munkám, van fedél a fejem fölött, van egy csodálatos vőlegényem.

Mostanában valahogy mégis úgy érzem kezdek mélypontra kerülni. Regen voltam ilyen, hogy egy senkinek éreztem magam, pesszimista voltam és most valahogy ez kezd visszajönni. Minden apróságon elsirom magam, és minden apróságon felhúzom magam, sőt van, hogy konkrétan a semmitől leszek ideges egyik percről a másikra, és ezt az érzést utálom, rátelepszik a gyomromra és legszivesebben sírnék.

Az utóbbi hónapokban egyfolytaban fáradt vagyok, 1-2 nap van, amikor sikerül magam kialudni és ez a kinézetemen meg is látszik, és ez is nagyon zavar, hogy nem tudok a fejemből emberi kinézetet varázsolni.

Nyilván van stressz az életemben, meg kell felelni a munkában, de ez kinek nincs, nekem tényleg nincs most komoly okom panaszra.

Gondolkodtam, hogy lehet vitaminhiány, de nem tudom mit kéne szednem. Ebben ha esetleg tudnátok segíteni, azt megköszönném. Esetleg valami bevált vastablettat vagy valamit? Már megőrülök magamtol, köszönöm a válaszokat



2019. aug. 6. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet magnéziumhiánytól is, ez kihat az idegrendszer, izmok működésére is, napi 1 magnézium pezsgőtabletta megér egy próbát.
2019. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy te terhes? :)
2019. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 azt nem hinném. Teszünk is azért, hogy egyelőre ne legyen baba, meg is jön rendesen, hízni se hiztam, rajtam az látszódna, úgyhogy ez szerintem kizárva.

Utána néztem jobban a vashiánynak, és minden tünet igaz rám. Vettem ma patikában vastablettat, attól várom majd a csodát.

2019. aug. 7. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!